Є жінки, яких турбує пушок над губою. Ця проблема зустрічається у жінок різного віку, проте особливо часто від неї страждають жінки у віці від 35 років. Причина - гормональні зміни. Іноді це пов'язано з прийомом гормональних препаратів. Позбутися від небажаних волосків на обличчі самостійно - велика проблема. Але вихід є.
Здається, що може бути простіше, ніж похід до косметолога і використання нехитрих маніпуляцій, завдяки яким "вусики" зникнуть? Але ні, наші жінки намагаються спочатку вирішити цю проблему вдома, а потім вже йдуть до косметолога. Чому так відбувається? Винна жіноча психологія? А може, сором? Все набагато простіше - немає часу, а іноді і немає бажання витрачатися на цю процедуру.
Перед тим, як переходити до кардинальних методів, слід спочатку " оцінити масштаб катастрофи ". Якщо волоски тонкі і світлі, до того ж, ростуть тільки по краях верхньої губи, то можна їх освітлити. У домашніх умовах для цього зазвичай застосовується перекис водню. Але зручніше використовувати освітлюючі смужки.Якщо волоски густі і темні, вдаються до воскової депіляції. Це можна робити самостійно, але бажано для початку звернутися до косметолога. Він підбере для вас методи видалення волосків в домашніх умовах. Шкіра над верхньою губою може бути чутливою, і після процедури у багатьох жінок виникає роздратування. Через 2-3 тижні волоски почнуть з'являтися знову, але якщо робити депіляцію постійно, то вони будуть вже не так швидко рости і ставати тонше.
Багато жінок для видалення "вусиків" застосовують пінцет. Правда, цей шлях набагато болісніше, ніж інші. Він займає більше часу, до того ж, результат може бути не ідеальним.
Щоб позбутися від волосків над верхньою губою раз і назавжди, можна зробити лазерну епіляцію або епіляцію імпульсним світлом. Ці процедури пропонують косметологи. Зрозуміло, що це обійдеться вам дорожче, ніж видалення волосся в домашніх умовах.
При гормональних порушеннях може початися ріст волосся на обличчі. У цьому випадку потрібно звернутися до лікаря, щоб він встановив причину їх появи.