Гарне волосся - це просто. Потрібно тільки не допускати помилок, доглядаючи за ними і роблячи укладку. Якщо ви незадоволені тим, як виглядають ваші волосся, ймовірно, ви щось робите не так.
Швидше за все, ви:
Чи не робите регулярну стрижку
Акуратно оформлена голова завжди виглядає стильно. Стрижка зберігає свою форму 1-2 місяці. Потім чіткість і обсяг губляться, укладку робити складніше. Тому вчасно наносите візити до свого перукаря.
Намагаєтеся привести в порядок відразу все волосся
Напевно ви звертали увагу, що майстри поділяють волосся на прядки, коли роблять забарвлення або укладку. Якщо ви намагаєтеся зробити те ж саме зі
усім обсягом волосся, то однозначно ви пропустите деякі верстви, наприклад, збоку або знизу, в результаті зачіска буде виглядати неохайно. Тому перед тим як укладати волосся, розділіть їх на три ряди по горизонталі. Потім, опрацьовуйте кожен ряд послідовно, починаючи з заднього.
Пропускаєте коріння
Багато жінок, роблячи укладку, починають з верхівки або чубчика. А якщо ви спочатку приділіть увагу кореням, то волосся буде виглядати об'ємнішим.Пересушує волосся
Гаряча температура фена або плойки сильно пошкоджує волосся. Намагайтеся виставляти середню або взагалі низьку температуру. Ще добре б нанести на волосся спеціальний засіб, який дасть їм захист від перегріву. Також застосовуйте насадки, які розпилюють повітря на велику площу.
Використовуєте неправильні гребінця
Часто жінки використовують для укладання дуже маленькі круглі щітки. Якщо діаметр основи до 3 см, то така щітка може застосовуватися для короткого волосся (до підборіддя) і для тонкого волосся, щоб додати їм об'єм. Довгому волоссю необхідні щітки з діаметром 4-7 см. З їх допомогою можна отримати гарні хвилі, також вони дозволяють пригладити пряме волосся. Щоб волосся блищали, купуйте щітку з натуральною щетиною.
Наносьте дуже велика кількість засоби для укладання
Волосся, на яких покладено занадто багато мусу, лаку та інших засобів будуть здаватися жирними. Якщо довжина волосся до плечей, то обсяг гелю або крему повинен бути розміром з 2-рублеву монету, а мусу або пінки - розміром з кавову чашку.