Щодня жінка витрачає багато часу на нанесення різної косметики і при цьому намагається заховати некрасиві нюанси зовнішності, підкреслити свою красу і зробити так, щоб макіяж був якомога більш непомітним . Ось які поради вам допоможуть.
* Хороші пензлики для макіяжу, не повірите, можна відшукати в художніх магазинах. Там асортимент пензликів, що відрізняються розмірами і видами щетини, є предостатньо. Наприклад, ви можете взяти дуже тонкий пензлик для підводки, а для основи купити невелику кисть закругленої форми.
* Для чищення пензликів (їх потрібно мити не частіше разу на сім днів) вам знадобиться м'який шампунь, а для розчинення на них залишків косметики і жиру потрібно додавати у воду соду. Після миття щетину слід промокнути, так вона швидше висохне і не втратить форму.
* Щоб нанести бронзовий тон, візьміть велику кисть і позначте тільки ті ділянки шкіри, куди зазвичай потрапляють сонячні промені - підборіддя, лоб, ніс, над бровами, вилиці , ключиці.
* Власницям тонких губ не варто фарбувати їх насиченим або яскравим кольором, а ось блідий відтінок і блиск з мерехтінням здатні перетворити губи.
* Вам здається, що в тюбику закінчився крем? Тоді відріжте від нього верхівку і зрозумієте, що крему всередині залишилося ще досить багато.


Щоб закривати такий тюбик, потрібно просто надягати відрізану частину зверху.
* Завжди наносите макіяж в місці з гарним освітленням і пам'ятайте, що є таке слово "помірність".
* Якщо хочете, щоб помада була на губах довго, спочатку обведіть губи олівцем, потім нанесіть помаду, промокніть її зверху серветкою, нанесіть пудру і знову накрасьте помадою, після чого знову промокніть.
* Перед нанесенням туші область очей потрібно припудрити, потім нанести тіні, після чого вже приступати до покриття тушшю.

* При нанесенні рум'ян потрібно посміхнутися і покрити ними тільки опуклості на щоках, після чого розтушувати. При бажанні підкреслити вилиці слід втягнути щоки, потім нанести на утворилися ямочки темну основу, після чого покрити щоки рум'янами і розтушувати.
* Щоб помада не потрапляла на зуби, після підфарбовування губ оберніть серветкою вказівний палець і зімкніть губи навколо нього.
* Підбираючи основу, потрібно орієнтуватися не на руку, а на лінію підборіддя.