Давайте поговоримо про те, як правильно поєднувати й підтримувати баланс між життєвим стилем і робочим одягом. А також визначимося з тим, що важливіше - імідж або сутність.
Протягом усього тижня цілий день ви є чи не особистістю, а штатною одиницею. Вам постійно диктують, як вам слід вдягатися, фарбуватися і зачісуватися, і це незважаючи на те, що ви зріла людина і повноцінна особистість.
Вові не потрібно переживати, якщо ваш індивідуальний стиль не співпадає з робочим дрес-кодом, оскільки вам потрібно усвідомити, що ваша робочий одяг є вашим робочим інструментом. Її потрібно використовувати, не боячись при цьому, що вона залишить на вас свій відбиток, адже це зовсім не так.
Діловий костюм повинен демонструвати статус і мімікрію. Він дозволить вам злитися з робочим середовищем і відчути себе частинкою процесу роботи. На роботі головніший не індивідуальні якості, а робоче відповідність займаній посаді і ефективність роботи.
Діловий костюм повинен бути нейтральним, щоб не зачепити смаків багатьох інших співробітників, а також, щоб не сильно виділятися.
Щоб підібрати правильний ансамбль для створення ділового іміджу важливо вибрати колір і фасон.


Саме вони здатні підкреслити вашу дисциплінованість, ефективність, діловитість, комунікабельність і респектабельність.

Якщо ви сильно хочете поєднати діловий стиль зі своїм власним, щоб відобразити свій характер, це цілком можливо. Чим вище ваша посада, тим більше вільностей ви вправі собі дозволити. Ви можете модифікувати свій робочий костюм однієї виразною рисою: фасоном, кольором або декораціями.
Якщо вам зовсім не підходять нейтральні кольори, підберіть собі костюм в більш радісних тонах, але не кричущих. Фасон слід вибирати виключно в класичному стилі, а з аксесуарами - не переборщити.
Якщо ви не любите носити класичні костюми, ви можете замінити їх модними сучасними костюмами або строгими сукнями, однотонних скромних квітів. Тим, хто бажає додати в діловий костюм декоративних елементів, потрібно дотримуватися строгий і діловий фасон і забарвлення.
Під час роботи ви повинні виглядати так, як бажає ваше начальство, а весь інший час так, як хочеться саме вам. Неробочий час дозволить вам повністю розкритися, почувати себе затишно і комфортно, а також чудово виглядати.