Якщо ви хочете справити на співбесіді приємне враження, то потрібно обдумати варіанти одягу, в чому вам допоможуть такі поради:
1) Ваш вигляд повинен відповідати майбутньої посади, тобто бути доречним. Для офісу підходить діловий костюм найкраще в чорно-сірих тонах, для творчих професій - стильний одяг, що підкреслює ваш імідж і креативність.
2) Вітається помірність і акуратність. При оцінці образу кандидатів враження створюється і з дрібних деталей, таких, як чистота взуття, різкість духів, марка годин, доречність аксесуарів, химерність зачіски і так далі. Екстравагантності на співбесіді не місце.
3) Потрібно виглядати трохи краще, ніж від вас очікують роботодавці. Дізнавшись про компанію більше, постарайтеся уявити, як виглядають її співробітники і одягніться трохи краще. Також важливо пам'ятати, що ваш вигляд показує, на який рівень доходу ви розраховуєте. Це не означає, що потрібно надягати все найдорожче, ваші речі мають бути статусними, але не кричущими (якісна шкіряна сумка, дорогі годинники тощо).
4) Є речі, які надягати на співбесіди однозначно заборонено. Це напівпрозорий одяг, дуже коротка спідниця, наряд з великим принтом, глибоке декольте, одяг зі стразами і рюшами, кольорові колготки, дешева біжутерія тощо.5) Вибираючи вбрання, потрібно врахувати стать вашого роботодавця. Якщо це жінка, то краще одягтися скромніше.
6) Для співбесіди на роботу в офісі відмінно підійде строгий костюм синього, коричневого, сірого, чорного, оливкового, бежевого або кремового кольору. Низ костюма може бути представлений брюками, спідницею або платтям, допустима помірність в малюнку і декорі. Верх костюма - блуза або сорочка з довгими рукавами білого, блакитного, зеленого, кремового або рожевого кольору.
7) Взуття для співбесіди повинна бути шкіряною або замшевою, на стійкому каблуці до 7 сантиметрів, без відкритих п'ят і шкарпеток, чорного або коричневого кольору (для літа можливий бежевий колір).

8) Прикраси повинні бути елегантними і лаконічними, простої форми, наприклад, брошка, золото або срібло, нитка перлів.
9) З аксесуарів можна використовувати шовковий шийну хустку, невелику сумку, портфель або клатч.
10) Продумайте зачіску - кінчики волосся повинні бути акуратні, волосся повинні виглядати доглянутими, а зачіску варто зробити максимально лаконічною (якщо у вас довге волосся, то в ідеалі потрібно прибрати їх в хвіст, пучок або косу). Що стосується макіяжу, він повинен бути натуральним, свіжим і природним.