Поняття модного стилю одягу виникло ще в глибоку давнину, але тоді воно означало зовсім не те, що вкладається в це поняття нині. Зараз модний одяг асоціюється з модельєрами, манекенницями з однаковими фігурами, подіумами, колекціями будинків мод. Більшість жінок дивиться на покази, як на красиве дійство, але не стане надягати.
Раніше люди не виробляли одяг масово, вони цінували той одяг, яка підкреслювала привабливість жінки, ексклюзивні і індивідуальні речі. До того ж, мода колись була засобом привернути увагу чоловіків. Жінки в прагненні підкреслити красу свого тіла прикрашали своє обличчя і тіло малюнками, шкурами, шматками матерії.
І це було правильно, адже на ділі не ми повинні відповідати моді, а вона повинна відповідати і служити нам, і саме це мається на увазі , коли згадують про індивідуальний і неповторному стилі людини. Рано чи пізно розуміння цього приходить до кожного.
Перед тим, як приступати до пошуків свого стилю одягу, потрібно розглянути себе в дзеркалі, розсудливо оцінивши свою фігуру і її недоліки.


Багато жінок занадто критичні до себе, порівнюючи свою фігуру з моделями на подіумах. Тут важливо згадати, що у будь-якої фігури є свої достоїнства, на яких і варто зосередитися. Наприклад, власницям красивих плечей можна носити сукні і топи на бретелях і без них, светри з високими комірами. Якщо у вас гарні груди, то підкреслити її можна сміливим вирізом. Вам варто знати, що чоловіки більше відзначають не наші стегна, талію і бюст, а вигин спини, тому важливо подбати про правильну поставу.

Щоб привернути увагу до певної частини тіла, її потрібно виділити за допомогою "яскравої плями" - який-небудь блискучою і яскравою деталі. Власницям красивих рук варто носити широкі манжети або плаття без рукавів. Витончені щиколотки можна виділити за допомогою довгої спідниці і браслета на ногу. Як ви вже зрозуміли, потрібно спочатку зрозуміти, які у вас є плюси, щоб можна було їх підкреслити. І не забувати, що жінка, яка відчуває себе привабливо, так і виглядає.