Ще один варіант розрахунку розмірів ідеальної талії, якщо у жінки об'єм стегон і об'єм грудей приблизно рівні - талія повинна бути приблизно 70 відсотків від об'єму стегон. У цьому випадку вона буде виглядати красиво і гармонійно, незалежно від того, чи відповідає об'єм стегон стандартам краси. Та й хто сказав, що стандарти обов'язково повинні бути 90-60-90?
Також на стрункість талії в чому впливають жіночі гормони (при збільшеному рівні естрогенів талія зазвичай більш тонка), величина жирового прошарку і об'єму м'язів. Саме тому при бажанні зробити талію стрункішою потрібно спочатку направити свої зусилля на боротьбу з жиром на животі, а також підтягнути м'язи живота і спини.

Зайвий жир відмінно спалюється за допомогою аеробіки або фітнесу. Не потрібно відразу ж з великим завзяттям накачувати прес, цим ви досягнете лише збільшення талі через накачаних м'язів.


До цих вправ варто приступати, коли на талії вже не буде зайвого жиру. Вправи слід робити регулярно і спокійно, перший місяць робіть їх кожен день, а через місяць (коли тренування стане звичною) можна робити через день. Перед вправами для талії обов'язково виконуйте розминку, наприклад, покрокував на місці або потанцюйте.
Ефективні такі вправи:
- лежачи на спині, ноги зігнуті, стопи на підлозі, потрібно нахиляти ноги поперемінно в одну й іншу сторону до підлоги;
- повторіть це ж вправу, але руки розставте в сторони, а ноги підніміть;
- зробіть те ж саме, але випрямленими догори ногами;
- лежачи на підлозі, руки вгору, катайтеся по підлозі на один метр в одну сторону, а потім в іншу;
- лежачи на спині із зігнутими колінами і витягнутими вздовж тулуба руками, піднімайте тулуб, щоб сідниці відірвалися від підлоги, протримавшись 15 секунд, опускайтеся назад.