При необхідності встановити нові вікна, може виникнути питання: які вікна вибрати. Споживачам сьогодні, як правило, пропонуються на вибір або пластикові вікна, або дерев'яні склопакети. Обидва варіанти гарантують високу тепло- і шумоізоляцію, а також простоту в обслуговуванні.
Однак у дерев'яних віконних конструкцій є ряд переваг, найголовніше з яких - натуральний екологічний матеріал, який використовується при їх виготовленні. Деревина застосовується людством вже не одне тисячоліття. З неї наші прабатьки будували будинки, лазні, меблі, навіть посуд було переважно дерев'яною. Тому про корисні властивості деревини і її особливості благотворно впливати на самопочуття людини відомо давно. До того ж деревина є високоміцним матеріалом, і при правильній обробці вона не буде тріскатися і розсихатися протягом багатьох років.
Сучасні виробники готові запропонувати споживачеві дерев'яні вікна з модрини, дуба, а також сосни. Віконні конструкції, виконані з дуба, за вартістю будуть, безсумнівно, перевершувати дерев'яні аналоги з сосни. Невисока ціна на дерев'яні склопакети з сосни пояснюється, насамперед, доступністю матеріалу. Сосна виростає повсюдно, крім того, її міцна, але м'яка деревина прекрасно обробляється.


Тому покупцям можуть запропонувати вікна з сосни не тільки традиційної прямокутної форми, а й напівкруглі, круглі, трапецієподібні і навіть арочні варіанти дерев'яних склопакетів.
Для виготовлення євровікон з сосни застосовується тільки якісна деревина. Матеріал з тріщинами, смоляними кишенями і сучками безжально вибраковується. Тому на виході вироби мають гарний натуральний малюнок. При бажанні дерев'яні вікна можуть бути пофарбовані під червоне дерево або в будь-який інший колір. Улюбленими варіантами клієнтів є вікна, яким надали легкий наліт старовини. Такі дерев'яні вікна стануть прикрасою будь-якого інтер'єру, навіть самого багатого.
Таким чином, дерев'яні склопакети з сосни не тільки економічні і надійні, але і гарантують:
- вологозахист - НЕ розмокають завдяки високому вмісту природних антисептиків (смол).
- шумазащіту - не пропускають звуки через низьку щільності деревини сосни.
- повітрообмін - вікна з сосни "дихають", тим самим забезпечують повітрообмін в приміщенні.
- теплозахист - дерев'яні вікна з сосни тут можна порівняти з якісним пластиком.
- довговічність - вікна з сосни майже не схильні до гниття.