Кожен дорослий пам'ятає свою найулюбленішу дитячу іграшку. З нею пов'язані найсвітліші і добрі моменти дитинства, при цьому вона не була нечувано дорога. Плюшевий ведмедик або лялька, перша залізниця або конструктор - ці речі зберігають наші дитячі переживання. Тому до вибору іграшок потрібно підійти з усією відповідальністю, щоб дійсно подарувати дитині частинку радості та позитиву.
Принциповий нюанс в цьому питанні - це якість іграшок. Особливо гостро це питання стосується розвиваючих іграшок для немовлят - брязкалець, гризунів, іграшок для ванної, так як їх дитина буде брати в рот. Вони категорично не повинні містити жодних барвників або хімічних сполук, небезпечних для здоров'я дитини. Зверніть увагу, що фірмові дитячі іграшки з гранулами усередині обов'язково повинні мати другу щільну прошарок, яка буде його утримувати. М'які іграшки не повинні залишати на руках дитину ворсу, хутро або фарбувальні елементи. З'єднувальні шви повинні бути міцними. Якщо якість товару вас бентежить, відмовтеся від покупки. На будь-якої категорії іграшок повинен стоять фірмовий знак ГОСТу, а також на упаковці має бути інформація про виробника та догляді за річчю.


Всі інформація про іграшку повинна бути написана російською мовою.

Наступний важливий момент у виборі іграшки - це вік малюка. Те, що потрібно школяру, не підійде карапузові 3 років, тому купуйте іграшки тільки відповідного віку дитини. Зазвичай таке маркування вказана на упаковці. Якщо її немає, це тільки доводить низьку якість товару. Маленьким дітям категорично заборонені іграшки з дрібними деталями і гострими кутами, тому почекайте з покупкою дрібного конструктора або пазлів.
Не забувайте про естетичну складову. Іграшки повинні формувати у дитини правильне уявлення про життя і її принципах, а також і розвивати гарний смак. Тому утримайтеся від покупки дивного чудовиська з низькопробного мультфільму або малиновою собаки.
Звичайно, хочеться побалувати свого малюка найцікавішими дитячими іграшками, але намагайтеся все ж робити упор на розвиваючі іграшки, а не на соту однотипну ляльку або машинку. Для малюків іграшки - щось більше, ніж просто розвага. Це інструмент, за допомогою якого діти пізнають світ і формують свої уявлення про нього, так що хай іграшки вчать їх чогось хорошого і корисного.