Будь консультація у дерматолога або косметолога починається з ради виключити з раціону чіпси, сухарики і газовану воду. У чіпсах та сухариках міститься велика кількість масла і різноманітних шкідливих консервантів, а газована вода погіршує стан волосся і нігтів.

Дуже часто люди відмовляються від чистої води на користь кави, чаю, ненатурального соку, лимонаду і безлічі інших напоїв. А в чому все таки проявляється негативна дія газованої води? Всі вони нітрохи не допомагають процесу травлення і погіршують метаболізм кишечника, особливо це стосується газованої води.

Мало хто знає, але всього в 2 літрах звичайної Кока - Коли міститься більше 100 грамів цукру, це дуже багато, цей обсяг займає приблизно половину стандартної гуртки, тобто, вона дуже серйозно провокує зовнішній вагу, крім того, в ній є велика кількість лимонної і яблучної кислоти, які також погіршують стан організму. Іноді цукор замінюють іншим, практично ідентичним речовиною, на властивості продукту це ніяк не впливає, замінник також викликає алергію і нетравлення в кишечнику, до того ж, гази допомагають якнайшвидшому засвоєнню цукру, в результаті у вас збільшиться вага, з'являться жирові складки багато інших проблем позбутися від яких буде дуже важко, якщо взагалі можливо.

Яблучна і лимонна кислота буквально з'їдають зуби, стоншується їх емаль і вони починають сильно реагувати на гаряче і холодне, на них з'являється жовтий або сірий наліт, починає розвиватися зубний камінь .


У людини відразу починають серйозно загострюватися проблеми з травленням і шлунком. Ви можете отримати гострий гастрит або загострити хронічний, також загострюватися захворювання шлункових проток, саме з цих причин, краще відмовитися від вживання таких напоїв. Газована вода виведе з вашого організму кальцій, в результаті кістки стануть ламкими, також будуть виходити і інші корисні речовини, з цих причин спортсменам такі напої взагалі протипоказані, замініть газовану воду чистою водою і натуральним соком і ви зміцните своє здоров'я.