Сьогодні, під час стрімкого розвитку технологій, людям стали відкриватися все більш нові та якісні методи покращення свого здоров'я.

Здоров'я - найважливіша складова сучасного життя, а бути здоровим і красивим предмет гордості жителя будь-якого мегаполісу.

Найпростіший спосіб швидко і добре змінити свою зовнішність це змінити свою посмішку. Таку можливість дають Люмініри. Що це таке? Це ультратонкі "накладки" на вестибулярні поверхні зубів, здатні змінити як форму, так і колір ваших зубів. Люмініри дуже естетичні і задовольняють високі вимоги навіть самих упереджених пацієнтів. А унікальність технології дозволяє зробити їх товщиною з контактну лінзу !!!! Міцність такої конструкції забезпечує міцна кераміка CERINATE, це розробка наших американських колег, перевірена досвідом і часом. А найбільша унікальність Люмініри полягає в тому, що для постановки такої конструкції не потрібно обточувати зуби, як при звичайних коронках і вініри; не потрібно робити уколи і займає це всього лише два візити до стоматолога.

ЧОМУ Люмініри?

  • Ідеально !!! Будь-яка форма, колір, розмір і лінія посмішки - Люмініри дозволяють домогтися всіх бажаних результатів відразу!
  • Просто !!! Люмініри не вимагають спеціального догляду, не відклеюються, не змінюють колір навіть від фарбувальних продуктів - вино, кава, чай, нікотин і т.п.
  • Перевірено !!! Клінічні випробування проходили в США більше 20-ти років і за всі ці роки Люмініри не виявили жодного нарікання!
  • Дбайливо !!! Люмініри - передова технологія, спрямована на збереження того, що створила природа.


    При їх установці немає необхідності обточувати зуби!

  • Швидко !!! Всього за два візити за допомогою ексклюзивної методики Люмініри перетворять Вашу посмішку і додадуть впевненості в собі!
  • Без болю !!! Процедура установки Люмініри абсолютно безболісна!

Люмініри це панацея від усіх естетичних бід, з їх допомогою можна виправити диаст, проміжки між зубами, відколи, тріщини емалі і навіть криві зуби можна візуально вирівняти за допомогою Люмініри . Люмініри зроблять посмішку білосніжною назавжди! Люмініри це знахідка для тих. Хто хоче за короткий час стати володарем голлівудської посмішки. Приходьте до нас - Люмініри творять чудеса !!!

З повагою, "Емаль-Клінік".

Головлікар "Емаль-Клінік" Лисянська Т.П.