Країни Карибського моря (архіпелаг Антильських островів) завжди асоціюються з чимось особливим, унікальним, екзотичним, по-своєму історичним, піратським, з нальотом смаку пригод і непідробною романтики. Домініканська Республіка, або Домінікана розташована на сході острова Гаїті, а також захоплює кілька дрібних островів по сусідству. І нехай це зовсім невелика країна, її колоритність та історичний дух притягують мандрівників з усього світу.

Природно, що відвідування такої культурно багатою і різнобічною країни спричинить бажання придбати сувеніри на пам'ять. Так що ж варто привезти з Домініканської Республіки додому?

Перед самою поїздкою необхідно коротенько дізнатися про країну, яку маєте намір відвідати, почитати форуми, відгуки інших туристів, дізнатися середні ціни на ті чи інші ходові товари і послуги. Ну а список найкращих гастрономічних сувенірів та інших товарів, які варто привезти з казкової Домінікани, ви знайдете в цій статті.

Сувеніри з Домініканської Республіки

Багато туристів відразу відзначають красу місцевих сувенірів, присвячених місцевої культури і традицій. Це стосується всіляких речей побуту і простих сувенірів (статуеток, ваз, магнітиків). Природно, вони можуть красиво виглядати на прилавку, але необхідно і уявити собі візуально, чи будуть вони так само красиво виглядати в обстановці вашого інтер'єру. Можливо, вподобана річ потім просто стане припадати пилом, як непотрібна і недоречна в обстановці. Тому краще не витрачати заощадження на звичайні пилозбірники, а придбати дійсно красиві і корисні сувеніри.

Домініканські алкогольні напої, сигарети і кава

Мабуть, знаменитий ром відомий на весь світ. Але в нашій країні він буде стояти в п'ять разів дорожче, так чому б не придбати його на його ж батьківщині? Це стосується й інших гастрономічних сувенірів.


Острови славляться своєю кавою і прекрасним вибором тютюнових виробів. Навіть якщо ви не курите самі, придбати набір сигар і дозволити собі одну не гріх. Тим більше що красиво упаковані поштучні сигари стануть прекрасним подарунком і для курців знайомих і друзів. Своєму ж начальству краще і зовсім привести набір: сигари плюс ром. Що ж стосується кави, то його краще брати в зернах. Його красиво упаковують, що також дозволить використовувати його в якості подарунків з-за моря.

Домініканські прикраси та якісна біжутерія

На островах широко поширене ремесло з обробки дорогоцінних і напівкоштовних каменів, особливо відомого нам бурштину та маловідомого, але дуже красивого та оригінального ларімара. Останній камінь унікальний своїм забарвленням. Це прекрасний камінь, який поєднує в собі переходи блакитних відтінків. Але такі вироби не можна назвати дешевими. Все залежить від розміру каменів і майстерності роботи. У середньому за прикрасу можна віддати 300-500 $. Унікальність ларімара і в тому, що острови - це єдино місце, де його видобувають.

До речі, бурштин, видобутий на островах, вважається кращим у світі. Він має силу-силенну відтінків та інших унікальних властивостей.

Домініканські ляльки

Це сувенір не для кожного і вже точно на любителя. Але ляльок на островах роблять достатньо давно і в різних інтерпретаціях. Як правило, це іграшки, у яких немає осіб, але виглядають вони все одно мило.

Домініканська одяг

Безсумнівно, можна придбати і місцеву одяг, як традиційну, так і сучасну, але з ухилом на традиції. Свій гардероб можна оновити оригінальними аксесуарами: парасолями, шалями, хустками, шарфами і так далі.