У зимову пору року норкова шуба дарує комфорт і тепло. Влітку її слід зберігати певним чином, інакше вона швидко втратить свій розкішний вигляд і прослужить недовго.

Літнє зберігання шуби

Купуючи норкову шубу, придбайте чохол, який спеціально призначений для зберігання подібних виробів. Обов'язково він повинен бути тканинним. Поліетиленовий використовувати не можна, так як він не пропускає повітря, і шуба в ньому швидко зіпсується. Бажано вибирати темний колір, але тканина при цьому не повинна фарбуватися . Перш ніж відправляти шубу в шафу, її потрібно почистити. Завдяки цьому вона завжди буде виглядати красивою. Якщо хутро м'яв, обережно розчешіть його частою гребінцем. Пильна увага потрібно приділити місцям підвищеного зносу: комір, манжети, краю.

Перш ніж вішати шубу в шафу, застебніть на ній всі блискавки і гудзики. Зберігати її необхідно на вішалці з широкими плічками. Всі інші варіанти викличуть деформацію виробу. Місце зберігання повинно бути на відстані один і більше метра від нагрівальних та опалювальних приладів. При недотриманні цієї вимоги кожевая тканину втратить еластичність і пересохне. Вологість приміщення повинна варіюватися від сорока до шістдесяти п'яти відсотків. Цей показник вважається оптимальним для підтримання вироби в ідеальному стані.

Шубу потрібно повісити так, щоб навколо неї було достатньо простору. Хутро не повинен контактувати з іншим одягом, так як це стане причиною порушення структури волокон, що негативно позначиться на зовнішньому вигляді норкової шуби.


Також не варто вішати на хутро прикраси та інші аксесуари.

Вироби, виконані з натуральних матеріалів, погано переносять вплив сонячних променів. Результатом може стати нерівномірне зміна відтінку шуби. Тому нірку слід зберігати в затемненому приміщенні. Не допускайте попадання на виріб духів. Хутряний ворс легко вбирає запахи, які з часом можуть змінюватися і ставати досить неприємними. Для захисту від молі використовуйте засоби в пластинах чи таблетках. Аерозоль застосовувати не варто, так як його частинки потрапляють на ворс і з часом просочують його. Можна обернути одяг в марлю, попередньо змочену в слабкому розчині синьки. Вона ефективно захистить від комах і дозволить шубі дихати. Ніколи не використовуйте нафталін, він може зіпсувати матеріал. Серед природних засобів ефективними вважаються листя тютюну або апельсинові кірки.

Регулярно діставайте шубу з шафи, щоб провітрити. Якщо взимку ви носите шубу рідко, іноді її необхідно відправляти на сухе морозне повітря, після цього просушіть при кімнатній температурі і приберіть в шафу. Подібні маніпуляції захистять шубу від неприємного запаху і дозволять надовго зберегти її шикарний зовнішній вигляд.

Це основні рекомендації щодо зберігання шуби влітку. Пам'ятайте, що це річ дорога, яка не терпить недбалого ставлення до себе. Створити оптимальні умови для правильного зберігання просто. Якщо дотримуватися всіх рекомендації по догляду та експлуатації, шуба буде радувати вас досить довго.