Продовження статті про здорове харчування для шкіри обличчя ...

містить велику кількість таких незамінних для організму жирних кислот як омега-3 і омега-6. Ці кислоти мають загальнозміцнюючу дію на імунну, серцево-судинну і нервову системи вашого організму. Вони сприяють зниженню рівня холестерину в крові, перешкоджають утворенню таких шкірних захворювань як вугрі, екзема, псоріаз, а також є прекрасним профілактичним засобом при вже наявному наявності даних інфекцій.

даний продукт багатий вітаміном А, який сприяє в підтримці молодості клітин шкіри.

містить велику кількість мінералів, вітамінів, ефірних масел і корисних кислот. Антиоксидантні властивості зеленого чаю перешкоджають окисленню клітин, тим самим забезпечуючи захист шкіри і організму в цілому від передчасного старіння. Також цей напій має протизапальні властивості. Вміщені в ньому ферменти активізують обмін речовин і виведення токсинів, сприяють накопиченню в організмі вітаміну С.

містить велику кількість вітаміну А, який сприяє відновленню і регенерації шкіри. Вживання даного продукту робить шкіру гладкою і шовковистою.

незамінне джерело вітаміну Е, який сприяє внутрішньому зволоженню шкіри. Захищає її від передчасного старіння. Антиоксиданти, що містяться в ядрах мигдалю, зменшують шкідливу дію вільних радикалів, що утворюються в результаті відбуваються в клітинах окислювальних процесів. Також вживання мигдалю в їжу запобігає ризик утворення злоякісних пухлин.

вода прекрасно зволожує шкіру зсередини, робить її вигляд сяючим і здоровим.


Для ефективного зволоження шкіри і оздоровлення організму в цілому, жінка повинна споживати таку кількість води, яка визначається з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги.

даний екзотичний фрукт багатий вітамінами і корисними мікроелементами. Вміщені в ньому вітаміни групи В і ефірні масла відмінно пом'якшують і відновлюють тургор шкіри, прекрасно знімають набряклість шкіри, її почервоніння і роздратування. Додатково до всього споживання в їжу плодів авокадо значно мінімізує ризик розвитку онкологічних захворювань, сприяє зниженню рівня холестерину в крові.


бринза володіє всіма корисними властивостями сирів і меншою мірою страждає їх недоліками. Бринза багата мінеральними речовинами (переважно це солі кальцію і фосфору), мікроелементами, вітамінами групи В, А, Е. вживання бринзи поверне вашій шкірі молодість і здорове сяйво, допоможе стати їй більш гладкою і бархатистою.

Таким чином, включаючи хоча б невелику частину перерахованих вище продуктів у ваш щоденний раціон, ви зможете продовжити молодість і квітучий вигляд вашої шкіри на довгі роки, а також грунтовно зміцните ваш організм. Всі зовнішні шкідливі фактори, які так і норовлять внести дисгармонію в навколишній вас простір, будуть вам абсолютно не страшні?