Сьогодні багато говориться про користь різних препаратів для схуднення, а також харчових добавок, які нібито допомагають нормалізувати обмін речовин, очистити організм і скинути зайві кілограми. Безперечно, деякі з цих коштів, дійсно, ефективні.
Однак, ціна їх така, що говорити про доступність не доводиться. Тим часом, фахівці-дієтологи не втомлюються повторювати, що все необхідне для оздоровлення є буквально під рукою у будь-якої людини. Мова йде про зелень, овочі і фрукти сприяють схудненню і які мають безліч корисних і лікувальних властивостей.
Овочі є основою раціонального харчування, так як служать джерелом практично всіх відомих і необхідних людині вітамінів і мінералів. У цьому плані цікаві результати одного наукового дослідження, згідно з яким в раціоні людей, які прожили понад 90 років, сирі овочі займали головне місце.
На додаток до цього, вони допомагають організму відновлювати сили, сприяють його очищенню, виведенню холестерину, запобігають виникненню атеросклерозу . Більш того, завдяки їм інші продукти засвоюються набагато швидше, що сприяє прискоренню обміну речовин в середньому на 15-20%.
Більшість овочів є головним постачальником органічних кислот і ферментів, тому їх вживання підвищує апетит. Помічено, що якщо регулярно додавати їх в їжу, то це покращує роботу печінки і жовчного міхура, а це, у свою чергу, робить благотворний вплив на мікрофлору кишечника.
Вчені вже давно довели, що свіжі овочі, не піддані термічній чи іншій обробці, є відмінним профілактичним засобом при захворюваннях серцево-судинної, кровоносної та ендокринної системи.
Тому особливо важливо вживати їх людям похилого віку, які перебувають у групі ризику і багато життєзабезпечуючі системи яких схильні руйнівному впливу часу. Уникнути старості, овочі, звичайно, не допоможуть, але от уповільнити старіння вони цілком здатні.
Фрукти по корисності не тільки не відстають від овочів, але за деякими показниками навіть перевершують їх. Адже вони містять велику кількість біофлавоноїдів, без яких неможлива нормальна робота організму, так як біофлавоноідів, активно беручи участь в обміні речовин, зміцнюють стінки судин, надають їм більшої еластичності, сприяють стабілізації артеріального тиску.
При всій своїй корисності овочі не можуть зрівнятися з фруктами по частині утримання біофлавоноідів. Наприклад, в 1 кг моркви містить 50 мг Біофлавони, тоді як в такій же кількості вишні їх вміст перевищує 500 мг, а 1 кг чорної смородини чорної - 2000 мг.
Один з видів біофлавоноідів - кахетін - є відмінним протионкологічним засобом. На сьогодні це вже абсолютно доведений факт, керуючись яким лікарі називають рясне вживання фруктів одним з головних пунктів протиракової терапії.


Особливо багато кахетінов міститься у вишні, черешні, чорниці, малині, суниці, ананасах.
Грають свою роль для людини корисні фрукти і овочі для схуднення. Вони в більшій частині складаються з води. Тому скільки б їх ви не з'їли, навряд чи потовщає. А будучи огрядними, напевно, скинете вагу. Крім того, як приклад, наведу капусту і ананас. Вони містять у свій склад речовини, що перешкоджають ожирінню. Так що і в загальному і зокрема, корисність фруктів і овочів для скидання ваги - ясна.
Однак, деякі овочі і фрукти мають протипоказання до вживання. Наприклад, ягода шипшини може виявитися смертельно небезпечною для людей, які нещодавно перенесли інсульт або інфаркт. А при варикозному розширенні вен можна зловживати чорної і червоної смородини.
Піклуючись про здорове харчування, не можна забувати про різної зелені. Вчені виявили в зелених рослинах величезна кількість біологічно активних речовин, корисних людям.
Особливо актуальним вживання зелені стає на початку весни, коли разом з довгоочікуваним потеплінням, в наше життя входить таке явище, як авітаміноз.
Нестача вітамінів, а також ослаблений імунітет можуть стати причиною вірусних захворювань, загострення хронічних хвороб. Боротися з авітамінозом і його наслідками допомагає свіжа соковита зелень.
Тут потрібно зробити одне важливе зауваження. Сьогодні на прилавках магазинах велика різноманітність, серед якого можна зустріти екзотичні види зелені, всілякі заморські салати і т.д.
Однак, фахівці-дієтологи рекомендують віддавати перевагу рослинам, що виростають в наших широтах. Як їжа вони більш звичні для організму, а значить, набагато краще збагачують його необхідними корисними речовинами. До таких рослин відносяться кріп, петрушка, листовий салат, зелена цибуля.
Варто також зауважити, що цінність зелені безпосередньо залежить від свіжості. Численні дослідження показують, що вже через 3-4 години після того, як зелень була зрізана з грядки, вона втрачає майже 70% всіх містяться в ній вітамінів.
Саме цією обставиною обумовлена зародилася недавно тенденція купувати зелень для схуднення в спеціальних горщиках. Це дозволяє зберігати її аж до декількох днів без втрати якості.
Таким чином, зовсім не буде перебільшенням, якщо ми скажемо, що вживаючи свіжі зелень, овочі і фрукти людина може назавжди забути про таблетки, залишаючись при цьому здоровим, бадьорим і життєрадісним . А з тієї причини, що вони малокалорійні, залишатися ще і підтягнутим і струнким.
Петро,