Красиві і доглянуті волосся є одним з основних прикрас сучасної жінки. Вибираючи ідеальну стрижку для волосся, представниці слабкої статі повинні покладатися не тільки на модні тенденції індустрії краси, а й враховувати особливості форми свого обличчя.

Якщо ви володарка круглого обличчя, то візуально "витягнути" контур обличчя допоможуть спеціальні стильні стрижки, які сформують для вас неповторний та індивідуальний стиль.

Але, перед тим як звертатися за допомогою до стиліста-перукаря і кардинально змінювати власний імідж новою зачіскою, необхідно переконатися в тому, що ваше обличчя дійсно має круглу форму . Для цього вам знадобиться олівець, лінійка і дзеркало. Підберіть все волосся і подивіться на своє відображення в дзеркалі. Далі обведіть контур обличчя, який відображений у дзеркалі, і заміряйте за допомогою лінійки відстань від верхівки до підборіддя, а також від вуха до вуха. Якщо отримані числа будуть однаковими, то вам слід зупинити свій вибір на зачісці саме для круглого обличчя.

Укорочені стрижки для круглого обличчя

Для круглого обличчя підійдуть короткі стрижки, виконані з використанням багаторівневої техніки. Хаотичність пасм волосся різної довжини візуально подовжать форму обличчя. При цьому зачіска укладається таким чином, щоб самій об'ємної була потилична частина, а пасма волосся з боків акуратно розташовувалися по контуру обличчя. Завдяки об'ємної зачісці особа матиме овальний контур.

Вдало приховають круглі риси обличчя також короткі асиметричні зачіски, які привнесуть в образ їх власниці нотки чуттєвості і жіночності.

Стилісти-перукарі рекомендують круглолицим модницям зупинити свій вибір на стрижках з рваними кінцями, де пасма волосся елегантно заходять на обличчя, приховуючи його контур. Особливо актуальна для коротких зачісок чубчик, яка представлена для даної форми обличчя в різних варіаціях: косий, рваний чубчик і асиметрична.

Жінкам з даним типом обличчя слід відмовитися від коротких стрижок з сильно густим чубчиком, кулястих стрижок, хімічних завивок і стрижок з горизонтальними лініями, так як дані зачіски тільки ще більше акцентують увагу на круглих лініях особи.

Стрижки на довге волосся для круглого обличчя

Для модниць з круглою формою обличчя і густими довгими волоссям чудово підійдуть зачіски, які плавно обрамляють і приховують контур обличчя.


Якщо у вас пряме волосся, то зупиніть свій вибір на стрижці каре з видовженими передніми локонами волосся. Стилісти-перукарі також рекомендують для жінок з круглим обличчям зачіски на довге волосся, виконані в каскадної і багатошарової техніці. При цьому каскадні пасма необхідно формувати з рівня підборіддя або губ. В результаті контур обличчя удлиниться і увагу оточуючих буде сконцентровано на лінії підборіддя.

Власниці круглого типу особи також можуть сміливо експериментувати з моделюванням чубчика. Найкращою варіацією чубчика для даного типу особи є м'яка чубчик, оформлена тонкими кінчиками, профільована довгий чубок і коса асиметрична чубчик. Якщо у вас густа чубчик, то її краще прорідити, так як вона привносить додатковий обсяг в жіночий образ.

Слід зазначити, що колорирование і мелірування довгого волосся допомагає дещо змінити форму обличчя. Щоб домогтися цього ефекту, важливо гармонійно поєднувати різні відтінки і кольори.

Правила вибору стрижки для круглого обличчя

У процесі вибору стрижки для обличчя круглої форми необхідно звернути увагу на наступні рекомендації:

  • Уникайте в стрижці рівного проділу, чітких горизонтальних ліній і кулястих форм.
  • Зачіски для круглого особи не повинні приховувати вуха і бути дуже низькими.
  • Виключіть будь-яку завивку волосся, так як вона візуально розширює контур обличчя.
  • Якщо гладко зачесати назад волосся і прибрати чубок, то дана зачіска сильно підкреслить округлість обличчя.
  • Для фіксації зачіски використовуйте всілякі косметичні засоби.

Вибираючи стрижку для круглого обличчя, потрібно враховувати також внутрішній стан і спосіб життя представниці слабкої статі. Адже стрижка повинна не тільки допомагати формувати індивідуальний і яскравий жіночий образ, але і заряджати позитивними емоціями і створювати відмінний настрій на цілий день.