Вам знадобиться

 • Контейнери для розсади
 • Грунт
 • Насіння редиски

Інструкція
 • .1

  Виявляється, для того, щоб навесні ласувати свіжими овочами, не обов'язково мати ділянку землі за містом. Смачний і корисний коренеплід - редис, можна легко виростити в квартирі, помістивши розсаду з рослинами на підвіконні. Для того, щоб виростити редис на підвіконні або на території лоджії, потрібно заздалегідь придбати спеціальний грунт, ящики або контейнери для розсади та насіння коренеплоду. Так як виростити редис великим і соковитим?

 • .2

  Перше, що потрібно придбати - це насіння. Якісні і добірні насіння має коричневий колір і мають гарну схожістю. Якщо зерна дрібні й сірі за кольором, є ризик того, що вони можуть і не зійти. Посадку редису потрібно здійснювати навесні. Редис - світлолюбна рослина, тому якщо контейнери з розсадою стоятимуть на підвіконні, то вікна повинні виходити на південь. Якщо ящики з рослинами будуть стояти на лоджії, то вона повинна бути добре освітлюваної сонячним світлом. Для отримання хорошого врожаю потрібно знати, як правильно посадити редис, і який грунт для цього потрібен. Незважаючи на те, що цей смачний коренеплід - досить невибаглива рослина, грунт для нього потрібен добрив і жирний.

 • .3

  Для редису, вирощуваного на підвіконні, не підійде звичайна земля з дачного ділянки. Краще всього використовувати спеціальну розсадну суміш, призначену для огірків чи помідорів.


  Для посадки насіння можна використовувати звичайні ящики або спеціальні касетні контейнери, призначені для однієї рослини. За редискою, зростаючим в касетних контейнерах, легко доглядати, рихлити землю, поливати, удобрювати. Перед тим, як поливати редис, потрібно попередньо переконається в тому, що земля суха. Надлишок вологи, як і недолік, негативно позначається на якості і смаку коренеплодів.

 • .4

  Якщо для редиски використовується звичайний контейнер з грунтом, то обов'язково потрібно розмітити борозни, в які будуть міститися насіння. Глибина борозни в землі не повинна бути більше, ніж 2 сантиметри. Бажано, щоб між рядами рослин було не менше 15 сантиметрів, таким чином, коренеплоди НЕ будуть заглушати один одного. Перед тим як посіяти редис, потрібно замочити насіння у воді на півгодини. Завдяки цьому, коренеплід швидше зійде.

 • .5

  Після посадки насіння редиски, потрібно обов'язково полити землю. Ящики з розсадою потрібно вкрити поліетиленовою плівкою і поставити на лоджію або на підвіконня. Після того, як насіння проросте, плівку потрібно прибрати. Якщо редис засіяний густо, потрібно прорідити рослини. Розсаду з коренеплодами потрібно поливати щодня. Щоб редис ріс рівномірно і не тягнувся в одну сторону, потрібно постійно повертати ящики на підвіконні різними боками до сонячного світла.