Вам знадобиться

 • М'який шкіряний ошийник
 • Повідець
 • Улюблені ласощі, печива
 • Терпіння, любов до тварин

Інструкція
 • .1

  Любов до вихованця, терпіння допоможе під час виховання і дресирувань. Ніякої агресії, ніяких покарань - і взаєморозуміння буде досягнуто! Виховання німецької вівчарки, як і будь-який інший, треба починати з раннього віку, з того моменту, як принесете її додому. Цуценята, як діти: прекрасно сприймають навчання, особливо, в ігровій формі! Щеня, в першу чергу, повинен навчитися реагувати на свою кличку і звикнути до свого місця, нового дому. Ця порода собак дуже розумна і проблеми в тому, як навчити німецьку вівчарку командам, не виникне. Тому, треба кликати цуценя по імені, відразу хвалити і давати ласощі.

 • .2

  Самою першою командою, після того, як щеня звикне до свого імені, повинна стати команда "до мене ! ". Дуже зручно привчати до цієї команди перед годуванням: адже виконавши її, щеня отримає їжу, похвалу або частування! Дуже корисно іноді годувати пса з руки: чи не насипайте корм в миску, а поступово згодовуйте щіпку за щіпкою. Іноді не даром, а за виконання команди. Що це дає і як допоможе навчити командам німецьку вівчарку?

 • .3

  Годування з руки посилить взаємозв'язок: руку пес буде сприймати, як щось дуже позитивне, буде довіряти рухам руки господаря і радіти її наближенню до голови.


  Навчиться бути уважним до руху руки. До того ж, прийде розуміння, що господар асоціюється з кормом, а це означає, що він вище по ієрархічній драбині, значить - ватажок! А тепер рекомендується придбати нашийник з м'якої шкіри, повідець і починати вчити нову команду - "поруч!". Адже скоро прийде час дресирувати німецьку вівчарку на майданчику або в парку, і вона повинна вже знати команди "до мене" і "поряд".

 • .4

  Рекомендується вести собаку на повідку зліва , повторюючи команду "поруч". Пройшли пару метрів - похвалити і поласувати: корм в правій руці. Набратися терпіння і повторювати щодня, граючи, короткими уроками. Які ж ще основні команди повинен вивчити домашній вихованець? До кінця першого року життя німецька вівчарка повинна виконувати команди: "стояти", "лежати", "сидіти". Дуже улюблена команда "апорт": адже для пса це - і навчання і рухлива гра! Так, доведеться потрудитися і запастися терпінням: повільно, але вірно вівчарка спіткає курс навчання і буде радувати свого господаря розумом і послухом!