Вам знадобиться

 • Величезне бажання
 • Завзятість
 • Працьовитість

Інструкція
 • .1

  У радянські часи, професія актора, користувалася приголомшливою популярністю. Всі дівчата і хлопці мріяли стати знаменитими зірками радянського кінематографа. На сьогоднішній день такого масового бажання у підростаючого покоління не спостерігається, але все ж акторська професія є вельми затребуваною. Якщо раніше молодь не надавала значення тому, що робота актора увазі під собою, не тільки славу і популярність, а й титанічна моральний працю. То на сьогоднішній день, люди, які вирішили присвятити своє життя мистецтву, ясно уявляють, що дана професія вимагає певних зусиль і навіть жертв. Але якщо внутрішній голос просить дати вихід акторському таланту, потрібно неодмінно вивчити основи даного майстерності і надалі успішно застосовувати їх в життя. Отже, як стати актором, які риси людського характеру і здібності потрібно розвивати, щоб домогтися успіху на цьому терені.

 • .2

  Публічність. Акторська професія завжди на виду, це люди публічні у всьому і до цього потрібно бути готовим. Перш за все, людині який вирішив стати актором, потрібно обов'язково володіти не просто упевненістю в собі, а й умінням подобатися людям, знаходити з ними спільну мову в абсолютно різних ситуаціях. Вміти посміхатися на нецікаву жарт вищого співробітника, добре виглядати при будь-якому фізичному стані (хвороба, поганий настрій). Але найголовніше, це вміти публічно виступати в абсолютно різних образах. Для того щоб на публіці, виглядати якомога природніше і натуральніше, саме цим цінуватися гра хорошого актора, потрібна дуже велика і різнобічна практика публічних виступів. Для придбання такого досвіду, можна записатися в будь акторський гурток, давати вистави з волонтерами в дитячих будинках, як відомо, діти це найвимогливіший глядач. Стати лідером у своїй компанії, проводити свята і зустрічі за цікавим сценарієм, виступаючи в ролі ведучого.

 • .3

  Пам'ять і дикція. Разом з рішенням стати актором, треба починати тренувати свою пам'ять і дикцію. Для цього потрібно вчити напам'ять вірші, прозу і виконувати вправи. Одне з найпростіших вправ для пам'яті, виглядає наступним чином. Потрібно написати на листочку 20 слів і поставити біля кожного слова цифру, потім протягом однієї хвилини, спробувати запам'ятати ці слова і відтворити їх на папері, разом з порядковим номером. Для того щоб тренування була ефективнішою листочки зі словами краще писати в один день, а виконувати вправу на інший. Тренування дикції здійснюється за допомогою скоромовок. Промовляти їх бажано поклавши в рот кілька горіхів, а для того щоб добитися хорошого результату, говорити потрібно з різним темпом, то прискорюючись, то вповільнюючись. І ще одна порада, для того щоб мова була мелодійною і красивою, потрібно більше читати класичної літератури, поповнюючи свій словниковий запас, стежити за словами паразитами, щоб вони якомога рідше проскакували в спілкуванні.


  Так само можна наслідувати своїх улюблених телеведучим, повторюючи за ними текст.

 • .4

  Перші кроки. Якщо є мрія стати актором, яка не покидає голову ні вдень, ні вночі, потрібно починати робити перші кроки. Для початку, потрібно записатися на курси акторської майстерності. Перед початком навчання, всім буде запропонована інструкція, з докладним описом предметів, її потрібно уважно вивчити і внутрішньо налаштуватися на незвичайні заняття. Адже більшість з них спрямовані на подолання внутрішніх комплексів, пізнання себе і розвиток впевненості. Занурившись, до цієї атмосферу, і прислухаючись до своїх відчуттів, вже можна зробити висновки, чи так рішення непохитно, як було на початку або внутрішнє "Я" вже змінило своє ставлення до цієї мрії. У будь-якому випадку, яким би не виявилося рішення після закінчення курсів, отримані знання можна застосувати як у повсякденному житті, так і на будь-який інший роботі. Адже комунікабельні, упевнені в собі співробітники, з розвиненою пам'яттю і відмінно поставленої красивою мовою будуть затребувані в будь-якій посаді і на будь-якій роботі.

 • .5

  Зовнішність. Зовнішній образ людини в публічній професії відіграє дуже важливу роль. Але це не означає, що в даній професії затребувані тільки класичні красені і красуні. У кінематографі і театрі, дуже багато затребуваних типажів. Тому ні в якому разі не потрібно комплексувати з приводу своєї зовнішності, а потрібно просто створити собі правильний образ. Якщо самостійно підкреслити сильні сторони не виходить, потрібно звернутися за допомогою до професійних стилістам. Кожна, отримана рекомендація, буде поступово створювати новий привабливий образ. Дуже важливо, щоб майбутній актор гарненько вжився в цей образ і вдосконалював себе в цьому напрямку постійно. Для цього не потрібно відразу кидатися в дорогі бутики та салони краси. Адже головне, щоб одяг був чистим, зачіска доглянутою, а настрій відмінним. Усміхнений чоловік, більше спонукає до себе оточуючих, ніж похмурий і злий.

 • .6

  Як відомо, актор це 90% праці і тільки 10% таланту. Якщо людина наполегливо йде до своєї мети, не дивлячись на всі життєві перешкоди і труднощі, то життя, обов'язково дасть йому шанс. Цей шанс важливо не упустити. Для того щоб стати успішним актором, треба починати з малого, обійти багато кастингів і конкурсів, як кажуть, засвітитися. Не чекати відразу головних ролей, а братися за кожну запропоновану роботу, якщо тільки вона не суперечить внутрішнім цінностям. Адже поганий не той актор, який починає двірником, а той, який двірником закінчує.