Вам знадобиться

 • Пельмені
 • Мікрохвильова піч
 • Жаропрочная посуд

Інструкція
 • .1

  Якщо подивитися навколо, то світ змінюється і наповнюється різноманітною технікою майже кожен день. Ми спостерігаємо її розвиток і намагаємося рухатися в ногу з часом. І, оскільки ринок товарів наповнюється все більшим і більшим кількістю різноманітної техніки, а як наслідок і зменшення вартості товарів, то вже майже в кожному будинку можна знайти її сліди: телевізори, комп'ютери, мобільні пристрої, мікрохвильова піч.

 • .2

  Хотілося б зупинитися на останньому з перерахованих пристроїв: так званої СВЧ-печі. Останнім часом вона стала практично незамінним інструментом на кухні. Але як ми її застосовуємо? Тільки лише для швидкого розігріву страв? А адже вона також добре може послужити і для їх приготування. У ній можна приготувати багато чого: від яєчні до запеченої риби. І не варто нехтувати цим, адже там продукти готуються частково на воді, а частково на пару і, внаслідок цього, приготовану страву стає значно смачніше, ніж, якщо готувати на плиті з використанням тільки води.


  Страви виходять більш ароматними і насиченими. А їх приготування займає значно менше часу.

 • .3

  Зараз вона коштує вже в багатьох офісах і, під час обідньої перерви, цілком можна приготувати собі щось смачненьке, наприклад, пельмені.Как варити пельмені в мікрохвильовці - це досить просто зробити. Необхідна буде спеціальний посуд для мікрохвильової печі, або звичайна фаянсова миска (головне щоб по краях не було золотих обідків). Води для варіння в печі потрібно значно менше, ніж для звичайної варіння. І, відповідно, солі також буде потрібно менше. Найкраще сіль заздалегідь розвести у воді, а потім цією водою залити пельмені, попередньо покладені в миску. Вона не повинна повністю покривати всі пельмені, так як частково вони будуть варитися на пару. Після підготовчих робіт потрібно поставити пельмені на 10 хв на позначку 800Вт. Все, пельмені готові. Результат не розчарує навіть найвибагливіших до їжі людей.