Вам знадобиться

 • Віза в Іспанію
 • Бажання подорожувати по Іспанії

Інструкція
 • .1

  Мадрид - Валенсія: як дістатися? Зі столиці Іспанії до Валенсії доїхати краще на поїзді. Ходять потяги типу REGIONAL. Час у дорозі становить 6 годин. Дві години поїздки і на AVE. Стільки ж часу йде ALVIA. Вартість квитка, залежно від типу поїзда і класу купе, варіюється від 26 євро до 100. Непогано летіти літаком. Виходячи з наведених прикладів, можна успішно проїхати у напрямку Мадрид - Валенсія. Як дістатися ще? Можна взяти напрокат легковий автомобіль середнього класу комфортності і спокійно пройти цей шлях.

 • .2

  А от від Мадрида до Лісабона краще добиратися на нічному поїзді з вокзалу Chamartin. Відправлення в 2.5 за місцевим часом. У столиці Португалії вже в 7.0 ранку наступного дня. Є купейні вагони. Ціна близько 145 євро на двох пасажирів. До Лісабона дешево долетіти можна на літаках компаній Air Europe, Iberia, Easy Jet. Як видно, дуже просто пройти шлях Мадрид - Лісабон. Як дістатися іншим способом - вирішувати мандрівникові ..

 • .3

  До Толедо з Мадрида долетіти не вийде. Там немає аеропорту. Тільки поїздом за 10 євро. У шляху не більше години. Є швидкісний потяг. Проїзд на ньому коштує 20 євро. Прибуття на кінцеву станцію через півгодини. Оправлення з вокзалу біля станції метро "Atocha". Поїздка на автобусі обійдеться в 5 євро. В дорозі всього півтори години.


  Цілком очевидно, що в напрямку Мадрид - Толедо як дістатися потягом, так і автобусом, можна без проблем.

 • .4

  Від Мадрида до Ескоріал строго за розкладом щодня ходить по лінії С- 8 багато комфортабельних електричок RENFE. Знаходження в дорозі не більше однієї години. Варто поїздка всього 1,5 євро. Можна здійснити подорож між містами на комфортабельному автобусі. Одним словом, є безліч варіантів того, як проїхати по маршруту Мадрид -Ескоріал. Як дістатися швидше? Можна на сучасному автомобілі.

 • .5

  З Барселони в Мадрид краще доїхати на поїзді Siemens S-103. Цей захід займе 2 години 40 хвилин. Експрес показує відмінну швидкість, складову 300 кілометрів на годину. Залежно від класу вагона, квитки коштують від 100 євро до 180. При бронюванні квитка по Інтернету знижка становить до 40 відсотків. Відмінний спосіб економії коштів. Бачимо, що поїздом можна успішно доїхати за направленням Барселона - Мадрид. Як дістатися літаком - про це потрібно дізнатися в довідковій аеропорту.

 • .6

  Іспанія є однією з економічно розвинених країн Західної Європи. Це морська держава з величезним історичним минулим. Столицею є місто Мадрид з населенням більше трьох мільйонів чоловік. По суті це сучасний мегаполіс з розвиненою промисловою інфраструктурою. Столиця багата історичними пам'ятниками і музеями. Мадрид розділений на 21 адміністративний район