Вам знадобиться

 • Гроші
 • Карта автомобільних доріг
 • Трохи терпіння

Інструкція
 • .1

  Багато туристів, опинившись в Мадриді, хочуть подивитися і інші міста Іспанії. А більшість - вбити відразу двох зайців і побувати в Лісабоні. Мадрид-Лісабон: як дістатися з одного міста в інший знає кожен іспанець - потрібно тільки запитати. З Мадрида в місто Лісабон ходить прямий нічний поїзд Lusit? Nia Comboio Hotel. Він дуже зручний, так як ходить туди і назад. Зі столиці Іспанії потяг відправляється о 22: 25, а в 7: 30 туристи вже можуть споглядати столицю Португалії. З Лісабона поїзд кожен день від станції Apol? Nia йде в 22: 30 і приходить на станцію Chamartin в Мадрид в 9: 30.

 • .2

  Дістатися з однієї столиці в іншу можна і на літаку, але поїзд коштує дешевше і, до того ж, він дуже зручний. Якщо все ж таки вирішите летіти літаком Мадрид-Толедо, як дістатися можна дізнатися в столичному аеропорту або в інтернеті. У поїзді сидячі місця туристичного класу коштують близько 60 євро, купе на чотири людини трохи дорожче - 83 євро з людини, а за все купе - 210 євро. Можна купити місце в купе на двох або на одного, яке буде кілька поліпшеним. Але за комфорт доведеться заплатити від 100 до 150 євро.

 • .3

  Можна вибрати маршрут Мадрид-Ескоріал, як дістатися підкаже карта.


  Зі столиці можна виїхати на автобусі від автовокзалу Madrid Intercambiador. Через 1,5-2 години він прибуває в Ескоріал. Подорож на електричці, які відправляються через кожні 20 хвилин, займе не більше години. До речі, в Іспанії діє і система знижок на потяги для літніх дітей та молоді. Наприклад, ціни на поїзд Lusit? Nia Comboio Hotel, який їздить за маршрутом Мадрид-Лісабон, для людей старше 60 років та молоді від 12 до 25 років становлять від 45 до 150 євро. Дитячий квиток на поїзд (від 4 до 11 років) коштує від 35 до 122 євро. Це відноситься і до поїздів, що курсує за маршрутом Барселона-Мадрид, як дістатися до автовокзалу підкажуть місцеві жителі.

 • .4

  Вирушити з Мадрида в Лісабон можна і на машині. Найкраще їхати по шосе Е90. Тоді на дорогу піде не більше 6 годин. Такий вид подорожі має свої переваги, головне з яких - це повна свобода дій. Багато подорожують на машині і за маршрутом Мадрид-Валенсія, як дістатися найбільш швидко і комфортно розписано у всіх автомобільних картах. Подорожувати містами Іспанії та Португалії одне задоволення, особливо якщо існує такий великий вибір транспорту. Головне пам'ятати, що в будь незрозумілій ситуації на допомогу із задоволенням прийдуть місцеві жителі.