Вам знадобиться

 • Швелер 30х50 мм
 • Листи сталі товщиною від 6 мм
 • Підвіска від старої коляски
 • Колеса і амортизатори від мотоцикла

Інструкція
 • .1

  Автомобільна індустрія настільки розвинена, що для кожного автолюбителя не складе труднощів купити для автомобіля такий транспортний засіб, як причіп. Однак більшість автолюбителів хоч раз, але замислювалися над питанням, як зробити причіп для машини своїми руками. Тому можна спробувати розглянути всі основні етапи виготовлення причепа.

 • .2

  Основна функція причепа - перевезення вантажу, тому насамперед потрібно схематично намалювати причіп, який потрібно отримати, вказавши і підписавши по порядку всі основні вузли (підвіска, кузов, рама, система гальмування і т. д.) і сполучні частини. Також окремо потрібно розписати те, з чого складаються основні вузли, щоб не упустити жодної найменшої деталі в процесі складання причепа.

 • .3

  Наступний крок - це виготовлення прямокутної рами для причепа. Як матеріал для рами вибирається швелер 30 на 50 мм. Не варто забувати, що близько передніх сторін лонжеронів буде закріплено зчіпний пристрій. Обов'язково посилити кронштейни для амортизаторів на поперечині, яка розташовується посередині. Також потрібно буде вибрати, з чого будуть виготовлені кронштейни під кріплення бампера причепа, а сам бампер буде встановлюватися біля задньої поперечки.

 • .4

  Тепер можна приступити до виготовлення кузова. Матеріалом для кузова потрібно вибирати листи із сталі від 6 мм завтовшки.


  Для міцності кузова верхню частину і ребра потрібно буде скріпити куточком. Матеріал для днища кузова може бути металевим, можливо з будь-якого іншого матеріалу, наприклад, фанери. Вгорі бортовий частини вибирається місце для кріплення дуг для тенту причепа.

 • .5

  Пора перейти до ходової частини. Для ходової частини добре підійде підвіска від якої-небудь старенькій коляски. Колеса для неї можна підібрати від будь-якого легкового автомобіля або від мотоцикла. Крім того, від мотоцикла беруться пружинні амортизатори. Дуже важливо продумати зчіпний пристрій, тому що без нього не вдасться зробити автопричіп. Зчіпний пристрій підійде від тягача, наприклад, або від іншого подібного транспортного засобу.

 • .6

  Для причепа також необхідно продумати гальмівну систему. Але її потрібно буде відрегулювати так, щоб під час гальмування колеса причепа не блокувати самостійно. Установка на задній борт причепа габаритних вогнів, а також стоп-сигналів і поворотников дасть можливість зробити маневри на дорозі зрозумілими водіям інших транспортних засобів. Підключити їх потрібно буде до електричної частини на автомобілі за допомогою дротів.

 • .7

  Як видно з докладного опису, процес виготовлення причепа є трудомістким, але можливий на практиці. Все-таки причіп хоч і невеликий, але транспорт, тому тут дуже важливо враховувати практично той же принцип побудови, що і в автомобілі.