Вам знадобиться

 • Зайва вага
 • Бажання схуднути
 • Терпіння

Інструкція
 • .1

  Дієта "Мінус 60": система пітанія.Сістема харчування "Мінус 60", яку розробила Катерина Марімановой, насправді не нова. Просто в її "виконання" дана дієта набула більш поширене дію. Більшість бажаючих схуднути задаються питанням даний спосіб прийому їжі - це дієта або все ж система харчування? Насправді це система, якої необхідно дотримуватися протягом усього життя. Природно, як і в будь-якій дієті в перший час необхідно стримуватися, так як будь-яка зміна в повсякденному раціоні призводить до стресових ситуацій для організму.

 • .2

  Дана система тим примітна, що в ній немає жодних обмежень в їжі і не слід вести підрахунок калорій, як це потрібно в різних дієтах. Всі базуется на правильному прийомі їжі в певний час доби. У системі "Мінус 60" в першу чергу враховується те, що фізичні навантаження і апетит людини розподіляється по часу протягом усього дня. Обов'язковою є хоча б найменші фізичні вправи у вигляді ранкової або вечірньої зарядки. Також необхідно буде звести до мінімуму вживання цукру в тому вигляді, як більшість з нас звикло. Найкраще замінити його на коричневий цукор, який більш корисний. Але система харчування "Мінус 60" не єдиний спосіб вживання їжі з користю для фігури. Не менш популярна і дієта Агапкина, яка, як і система розрахована на правильне харчування і розподіл продуктів харчування в певні години доби.

 • .3

  Необхідно уточнити, що як в систему "Мінус 60 "так і в дієту Агапкина необхідно" входити "поступово.


  У першу чергу необхідно зрозуміти, що це не просто спосіб скинути, лишні кілограми і привести фігуру в форму, але і спосіб життя, якого необхідно будуть дотримуватися протягом усього життя. Природно в перший час так сказати "реабілітаційний період" необхідно буде утриматися від одних продуктів і включити в раціон ті, що можливо зовсім не вживалися. Головною привілеєм вважається те, що до 12 годин дня можна їсти практично все, що захочеться. Починаючи від солодощів і закінчуючи бутербродами і стейками. За бажанням можна навіть влаштувати собі 2 сніданки. Але саме після 12 години дня починається обмеження в їжі. На обід можна їсти супи на бульйоні без картоплі або на воді, але з додаванням картоплі, квасолі або гороху. Також дозволяється суші в будь-якій кількості і кисло - молочна продукція.

 • .4

  Зауважимо, що дієта Агапкина, як і система "Мінус 60" складається з продуктів, поєднання яких найбільш вразливе організмом без будь-яких наслідків у вигляді зайвих кілограмів. Як перший, так і другий варіант вживання їжі рекомендує відмовитися від великих порцій в їжі, а різноманітність продуктів має бути максимальним. Природно, ні в кому разі не слід забувати про фізичні навантаження, і приділяти їм хоча б мінімум часу.