Вам знадобиться

 • Кружка
 • Любов і ласка
 • Додаткові знання
 • Терпіння

Інструкція
 • .1

  Мільйон турбот у батьків малюка. Правильно годувати дитину для них - основна проблема. Це завдання так само важлива, як і постійне спостереження і увага до різноманітних порушень в роботі організму, які можуть бути у дитинки. Малюк у цей час зростає з неймовірною швидкістю, але його травлення може впоратися далеко не з кожним продуктом.

 • .2

  Через особливості його зростаючого організму цінні елементи, що надходять з їжею, поки не можуть відкладатися про запас, ось чому всі продукти, які вживає малюк, повинні бути багаті поживними речовинами. Білки, жири, вода, залізо, кальцій, вітаміни - ось що повинно входити в раціон маленьких діточок. Для дитини їжа да є не тільки життєво важливою необхідністю, але і простим задоволенням. Він може відчувати запах і смак.

 • .3

  І ось, коли малюк підріс, прийшов час дізнатися, як навчити дитину пити з кружки. Зовсім недавно дитина пив молоко з пляшечки, але він виріс. Пляшечка більше не подобається йому, значить прийшла пора навчитися вживати їжу іншим способом. Навчити дитину пити з кружки зовсім нескладно. Існує певний алгоритм дій: Тепер, кожен раз, коли приходить час годування, перед тим, як нагодувати дитинку з пляшечки з соскою, слід запропонувати йому чашечку або кухлик з невеликою кількістю очищеної питної води.

 • .4

  У перший раз не потрібно наполягати, якщо малюк крутиться і не хоче пити з кухля.


  Адже цей предмет новий для нього. Краще повторити спробу наступного разу. Наступного разу можна бути вже більш наполегливим, краще буде, якщо батьки покажуть своєму малюкові, як потрібно пити з кухля правильно. Для більшої ефективності, потрібно частіше давати порожню чашку дитині для вивчення, тоді він швидше звикне до неї.

 • .5

  Пити з чашки безумовно сподобається дитинчаті, коли це стане для нього звичним заняттям . Малюк все намагається затягнути в рот, тому він відразу оцінить можливість користуватися новим, незвіданим пристосуванням - кухлем. Не тільки щоб пити, але також і для того, щоб пограти. Адже він ще не зовсім визначився: грати або пити. Не потрібно лаяти і карати його, якщо, раптом, він ненароком проллє воду.

 • .6

  Адже він тільки пізнає цей дивний предмет. Наливати в кухоль багато води зовсім не потрібно. Інакше малюк просто не зможе підняти чашку. А от коли він закінчить пити, потрібно акуратно забрати кухоль з його рук. А то малюк може впустити її і поранитися. Час від часу, коли дитина приймає їжу, потрібно пропонувати йому скористатися чашкою з водою. Замість гуртки можна скористатися спеціальним поїльником для малюків. Пити з поїльника набагато зручніше і простіше. Адже так малюк не розіллє воду навколо себе. Та й тримати поїльник самому дитинці буде набагато легше і зручніше. Ну а пити з нього - одне задоволення!