Вам знадобиться

 • Майка
 • Ножиці
 • Голка з ниткою

Інструкція
 • .1

  У гардеробі кожної сучасної дівчини неодмінно знайдеться парочка непотрібних дрібничок, які вже давно пора викинути на смітник. Але іноді неймовірно шкода викидати старий одяг, адже буквально кілька років тому вона була найулюбленішою в гардеробі. З таких древніх і пошарпаних футболок можна зробити нові і дуже стильні. У наш час така модернізація стала дуже популярним заняттям.

 • .2

  Існує безліч способів, як порвати майку так, щоб вона виглядала стильно і цікаво, і, природно, значно краще ніж попередня . Вам вдасться зробити неймовірно модну маєчку і бути завжди в тренді, маючи при собі всього лише ножиці, голку, нитку і кілька видів намистин. Дуже здорово виглядатимуть майки з відкритими і напіввідкритими спинами. У цьому сезоні речі з вирізаними та вирваними черепами, хрестами й серцями стали неймовірно популярними.

 • .3

  Також вам, можливо, знадобиться інформація про те, як пофарбувати майку, що втратила з роками свою яскравість і насиченість, адже дуже часто одяг набридає саме через колірної гами, тому цілком логічною дією при створенні нової речі буде її фарбування.


  Коли ви рвете футболку, ви створюєте нове дизайнерське винахід, і тому воно повинно мати саме такий вигляд, який вам необхідний, і який буде підходити до вашого річному поряд.

 • .4

  Якщо ви знаєте як прикрасити майку мереживом, то це також допоможе вам модернізувати тільки що порвану річ, адже замість того щоб витрачати величезні суми грошей на речі світових колекцій, ми своїми руками можемо створити своє дизайнерське винахід, якому повинні виділити певну кількість часу та енергії, а значить потрібно довести справу до кінця і створити саме таку річ, про яку мріяли. Дуже важливо ретельно продумати кожну деталь. Коли ви повністю визначилися як декорувати майку - відразу приступайте до роботи, поки ви не забули всіх нюансів майбутнього елемента вашого гардеробу.

 • .5

  Тепер, коли ви знаєте як зробити модну майку, ви можете сміливо прямувати до самої курній полиці у вашій шафі, на яку давно не заглядали, і створити з непотрібною футболки або майки своє дизайнерське винахід. Якщо дотримуватися всіх інструкцій і порад, то майка буде виглядати дуже модно і стильно, але ж саме така річ і потрібна будь-якої поважаючої себе дівчині.