про пам'ятках В'єтнаму.

краще у В'єтнамі - фото

азіатського регіону, знаходиться на півострові Індокитай . Природа досить красива, так як місцевість займають гори, водоспади, ліси, озера. Територія В'єтнаму має багато різних пам'яток в силу свого особливого історичного минулого і культурної спадщини, адже, у цій країні проживають 60 різних етнічних груп і кожна зі своїми унікальними обрядами, костюмами, піснями, танцями.

Найцікавішою природного дивиною у В'єтнамі вважається. Це зібрання близько 3000 островів. Але цим своєрідність цього краю не обмежується, так як тут розташовуються також знамениті на весь світ Мармурові гори, що складаються з мармуру, і, які в давні часи використовувалися як храмів.

бухта Халонг - фото

Відома архітектура в'єтнамських пагод, які представляють світовий культурний інтерес. І в Ханої, і в Хошиміні від погляду подорожнього не може сховатися їх пишність, яких тут створено у величезній кількості.

Найпрославленіша пагода - це Тхіен Му, яка висотою сягає 21 метр і нараховує сім поверхів. Пагода Ліньшон знаменита тим, що всередині її будівлі знаходиться гігантський дзвін, відлитий із золота та бронзи.

Пам'ятки і фото В'єтнаму

Пагода Сини відрізняється тим, що тут мешкають тільки жінки.

Має світову славу Рожева Євангелістська церква, належить сповідують протестантизм, але тут введено правило, що служби цркві знаходяться під контролем уряду.


Відома пагода Гіак-Лам, зведена в 1744 р, яка є важливим історичним пам'ятником, які знаходяться під захистом держави і уряду.

У Ханої так само інтерес представляє художній музей, де зібрали безліч предметів побуту всіх етнічних груп, населяють В'єтнам, кількість яких обчислюється десятками.

Ханой - столиця В'єтнаму

У Хошиміні всіх зацікавить ботанічний сад, художній музей, чудовий палац імператорів аянам .
У місті Нхатранге мандрівника вражають чотири красивих буддистських храму, побудованих 7-12 століттях. Вони знаходяться під захистом ЮНЕСКО.

Не можна не сказати про Ле Мат, яка більше відома під назвою "зміїна село". Тут знаходяться ферми, де вирощують змій, що відправляються на м'ясо в ресторани. Але так само в цьому селі проживають найбільш знамениті лікарі, які практикують лікування зміїною отрутою, адже, східні ескулапи стверджують, що зміїна отрута може зцілити від більшості недуг.

країна В'єтнам - фото

Крім того, у В'єтнамі процвітають художні ремесла, які відрізняють легкість виконання, легкість колориту і подібні речі завжди знаходять собі місце серед навіть самого багатого інтер'єру.

І у В'єтнамі можна завжди насолодитися справжнім чаєм, так як значна частина країни зайнята чайними плантаціями, отже, тут вам заварять найсвіжіший, самий справжній чай з усіма корисними речовинами притаманними чаю.