Жінки давно перетворили хустинку в модний аксесуар, надягаючи як шарфик на шию, а часом як краватки або вигадливого прикраси . Крім того, з нього можна з легкістю спорудити парео або блузку і навіть елегантну саморобну сумочку. Також хустки носять на зап'ясті в якості своєрідного браслета. Можна зав'язати хустку на руці різними способами, однак у будь-якому випадку підбирайте виріб невеликого розміру, бажано з шифону, гіпюру, шовку, батисту та інших тонких тканин. Для цієї мети дуже добре підійде бандана.

Простий і легкий спосіб зав'язування - кільцем. На який-небудь поверхні розкладіть хустинку лицьовою стороною у напрямку до низу, а потім необхідно скласти його по діагоналі. Таким чином, повинен вийти свого роду трикутник. Загорніть куточки хустки у напрямку до основи, і при цьому продовжуйте згортати хусточку, до того моент поки не утвориться смужка тонких розмірів, підбирайте її ширину так, щоб "браслет" виглядав гармонійно на зап'ясті.

Після того як смужка остаточно згорнута, покладіть на її середину руку тильною стороною.


Візьміть один з кінців смужки, і обв'яжіть їм руку кілька разів. Затисніть залишився кінчик в долоні. Потім виконайте аналогічні маніпуляції і з іншим кінцем. Зауважте обидва кінчика вузликом, приберіть під тканину. Постарайтеся навертати хустку на зап'ясті не надто туго, щоб не порушити кровообіг. Це не дуже зручно робити самостійно, так що якщо є можливість, попросіть вам допомогти кого-небудь. Втім, як показує практика, після кількох подібних тренувань таке зав'язування не викликатиме у вас ніяких складнощів. Так, виконуючи даний варіант зав'язування хустини, постарайтеся згортати смугу так, щоб вийшов гарний візерунок на лицьовій стороні.