У житті кожної дівчинки настають моменти, коли вона закінчує школу, а потім і університет. Для того, щоб на випуском вечорі виглядати неймовірно привабливо і заможно, необхідно гарненько підготуватися. Найголовніший момент - це вибір випускної сукні.
Журналісти жіночого порталу спробують вам допомогти підібрати наряди на випускний.

Якщо ви хочете заховати занадто широкі стегна, оптимальним варіантом буде використання класичних бальних суконь з пишною спідницею. Також можна спробувати і вечірнє плаття, яке буде привертати увагу до шиї і бюсту. У такому випадку погляди на стегнах зупинятися не будуть. За допомогою сукні-футляра є можливість підкреслити хвилюючі вигини, які вам дала природа. Коли ви володієте та іншими достоїнствами, яких складно побачити неозброєним оком, відмінним рішенням буде елегантне плаття-трапеція.

Якщо ви низького зросту і мають намір цю проблему вирішити, варто звернути увагу на відверту сукню-футляр і плаття-трапецію .


Вони значно додадуть вам сантиметри зросту. Дівчатам, у яких статура мініатюрне, не потрібно вибирати пишні бальні сукні.

У тому випадку, коли руки повні і великі, необхідно віддавати перевагу сукням з прозорими мереживними рукавами. Завдяки мереживам повнота рук вище ліктя буде прихована. Прикраси вам можуть допомогти привернути увагу і до декольте і до шиї, але не до рук. Категорично забороняється підбирати сукні без бретелей, без рукавів, або на тонких бретелях.

Для того, щоб вбрання плаття на вас виглядало ідеально, слід використовувати аксесуари у вигляді сумочок-конвертів, - передає