Щоб не постраждати від необдуманості вибору, потрібно пам'ятати про те, що сумка є частиною гардеробу, частиною того стилістичного образу, який створює жінка підбираючи собі одяг , аксесуари, зачіску ...

Функціональність сумки понад усе. Це головне правило, з яким треба погоджувати будь-який можливий вибір, який робить Ваш смак. Функціональність полягає в тому, що в купується сумці обов'язково має знайтися місце для таких предметів як телефон, гаманець, ключі, косметичка і все інше, що Ви звикли носити з собою (парасолька, папки для паперів, дві пляшки пива, живого крокодила - все залежить від звичок господині). З іншої сторони не стискаючи палицю, оскільки у величезній річ-мішку може потонути не тільки все необхідне (пошуки звичайних ключів від будинку затягнуться на годину), але і Ви самі, точніше сумка буде своїми масштабами створювати враження, ніби її господиня - недоук.


Також потрібно оцінити чи не занадто важка сама сумка, щоб можна було б нею користуватися постійно.

Якщо Ви зважилися вибрати сумку, не бійтеся яскравих кольорів і вчитель їх поєднувати, але пам'ятайте, що модні сумки з екстравагантних і незвичних матеріалів схильні тенденції швидко виходити з моди.

Якщо ви хочете купити сумку високої якості, то ми вам радимо звернутися на http://topavenue.ru/. Величезний вибір варіантів за низькими цінами!