Незважаючи на деяку рутинність життя і цинізм навколишнього світу, люди все ж не перестають вірити в чудеса. Це і пояснює той факт, що для багатьох представників роду людського єдиним вікном у світ таємного і непізнаного є гороскопи.

Звичайно ж, далеко не всі люди прихильно ставляться до цих досить-таки своєрідним астрологічним прогнозам . Деякі вважають їх єрессю, дурним оманою, вигадкою чистої води.

Однак, як не крути, але в більшості своїй людство відчуває певну довіру до гороскопів. Адже в якійсь мірі вони надихають людини, надають йому почуття впевненості в собі і своїх силах, принаймні - на якийсь певний період.

Крім того, гороскопи можуть не тільки "намалювати картину" найближчого майбутньої людини, а й внести деякі поправки в його звички.

Як стверджують вчені з Університету Айови (США), приналежність людини до того чи іншого знаку зодіаку дозволяє визначити роль дієти в функціонуванні його організму. Іншими словами - визначити наступне: чи може людина для збереження гарної фігури не обмежувати себе в їжі або ж це йому категорично заборонено. Більше того - знак зодіаку здатний відкрити своєму "хазяїну" основні причини, що провокують появу у нього надмірної ваги.

Так про що ж може повідати зодіакальний знак?

Знаки повітряної стихії - Водолій, Терези, Близнюки:

Їх представники занадто сприйнятливі до будь-яких проявів зовнішнього впливу. Це призводить до того, що в періоди депресії, гніву, засмучення і просто поганого настрою "повітряні діти" посилено налягають на їжу, вважаючи її панацеєю від усіх своїх бід і нещасть.

З іншого боку - вони вміють тримати під суворим контролем як себе, так і свої бажання. Завдяки цій рисі характеру, зайва вага у представників повітряної стихії з'являється вкрай рідко.

Знаки вогненної стихії - Стрілець, Овен , Лев:

Як правило, представники цієї категорії надто емоційні і надто запальні.


Однак вогненним знакам властива одна особливість - вони здатні твердо й усвідомлено керувати своєю силою волі. Тому хворобливої залежності від їжі у них практично не виникає.

Травна система "вогненних" людей функціонує нормально. Це сприяє гарному і швидкому засвоєнню організмом їжі, причому вага при цьому практично не набирається.

Знаки стихії Землі - Телець , Козеріг, Діва:

Для представників даної категорії характерними рисами є терплячість, самовладання, витривалість. Їм досить-таки легко дотримуватися принципів здорового способу життя, тому стежити за своїм харчуванням не представляє для "земельних" особливих труднощів. І незважаючи на те, що за природою своєю люди, народжені під заступництвом стихії Землі, схильні до повноти, при наявності великого бажання і за допомогою певних зусиль вони можуть з легкістю позбутися зайвої ваги.

Як правило, основними причинами утворення надлишкового "вагового багажу" виступають сидячий спосіб життя, систематичне ухилення від фізичних навантажень, схильність до переїдання.

Знаки водної стихії - Скорпіон, Риба, Рак:

Їх представники - люди вельми емоційні, як правило, не володіють твердістю характеру і сильно залежні від думки оточуючих. Причому деколи їх чутливість так велика, а уразливість до образ так різко виражена, що емоційні реакції виходять з-під контролю, приводячи "водного" людини до стану емоційної нестійкості. Тому "діти води" схильні до переїдання, що в результаті призводить до досить тісному "дружбу" з різними дієтами.

Фахівці рекомендують представникам водної стихії ретельно стежити за свої вагою, тримати під постійним контролем кількість і якість споживаної їжі , причому з ранніх літ. В іншому випадку - ризик розвитку ожиріння у цих людей дуже високий, особливо в міру дорослішання: чим більше років - тим більше вага, і тим більше важче від нього позбавитися.