Як добре, що є мода. Світові дизайнери працюють не покладаючи рук, щоб напередодні осінньо-зимового сезону порадувати модниць свіжими яскравими трендами.

Звичайно, щоб виглядати стильно і модно, потрібна відповідна одяг. Але, щоб образ був по-справжньому гармонійним і завершеним просто необхідна біжутерія. Як правило, основні сучасні напрямки в біжутерії диктують нам світові будинки моди. Коштують їхні твори мистецтва дорого, тому менш відомі марки створюють свої колекції, спираючись на покази відомих дизайнерів. Сьогодні можна купити якісну красиву і модну біжутерію, як дорогих, так і менш відомих марок.

І так, давайте дізнаємося, яка біжутерія буде в моді в майбутньому осінньому сезоні.

Тренди в біжутерії на осінь

У майбутньому сезоні, модні прикраси існують за принципом "чим більше, тим краще". Можна помітити, як модні будинки моди змагаються один з одним у створенні масивної складної біжутерії.

Щоб наряд виглядав гармонійно, одяг, взуття та прикраси покривають стразами, камінням та бісером. На піку моди прикраси в вікторіанському стилі. Така біжутерія відрізняється своїми великими розмірами. Модні сережки, браслети і кольє просто зобов'язані бути масивними.


Така розкішна біжутерія допоможе перетворити скромне, але елегантне чорне плаття в розкішне вбрання для вечірнього прийому.

Не варто забувати, що подібні прикраси не практичні і підходять далеко не для всякого одягу. Саме тому, перед тим, як вибирати новий комплект модної біжутерії, продумайте, з чим Ви будете її носити.

Модні браслети на осінь

На піку популярності унікальні барвисті браслети. Масивні форми, декорування візерунками і камінням, якісне виконання - ось головні особливості модних браслетів. Такий аксесуар буде шикарно виглядати з сукнею, джинсами і діловим костюмом.

Модні тренди біжутерії на осінь

У тому ж вікторіанському стилі представлені інші прикраси великих будинків моди . Кольє, намиста, сережки також повинні бути виконані з металу з великими каменями. До речі, цієї осені в моді перли і шкіра, так що сміливо, можете вибирати прикраси з цих матеріалів.

Якщо Ви обираєте кільце, то в моді великі форми з одним масивним або розсипом дрібних каменів. Таке прикраси додасть жіночності тендітної леді.

Також гармонійно виглядає поєднання різнокольорових каменів, які в поєднанні створюють вишукану палітру кольору.