Всім привіт. Напевно, легше перерахувати речі, з якими футболка не сполучається. У будь-який час року, у тому числі і восени, футболка є універсальною річчю, яку можна носити практично з будь-якими іншими предметами модного гардероба.

В осінню прохолодну погоду застосування футболок в поєднанні з більш теплою верхнім одягом, більш ніж актуально. Цей прийом допоможе більше зберегти тепло і, при цьому, створити більш різноплановий образ.

До речі, сьогодні великою популярністю користується машинна вишивка на тканині, яку можна зробити, звернувшись у ТОВ "Астрон-Спорт". Подібна вишивка допоможе проявити свою індивідуальність і зробить будь-яку річ ексклюзивною.

З чим можна поєднувати осіннім футболку

Кількість речей і предметів, які без шкоди для зовнішнього вигляду можна поєднувати з футболками, дійсно переконливо. Футболку восени можна доповнити й шортами, і спідницями, і брюками, і джинсами, і навіть строгими діловими костюмами. Головним, при цьому, є правильний вибір відповідного стилю футболки.

Якщо вона яскрава, має написи і принти або ажурні плетіння і вставки з різних матеріалів і тканин, таку футболку краще поєднувати з джинсами і шортами. Щоб створити романтичний цибулю, можна однотонну футболку доповнити пишною спідницею в пудровом або пастельні кольори.

Для вечірніх заходів підійде багато декорована футболка з нанесенням паєток, страз або ажурних вставок.


Також у цьому випадку застосовна футболка з металізованої тканини.

З чим носити довгі футболки

В осінній період особливої актуальності набувають довгі футболки, які вважаються дуже практичним і універсальним предметом гардеробу. Його можна комбінувати практично з усім, однак, з урахуванням певних правил. Якщо ці нюанси не дотримуватися, зовнішній вигляд, обумовлений довгою футболкою і неправильно підібраного іншою річчю, може бути негарним і неохайним.

Довгі футболки можуть зовні нагадувати сукні, тому, під них можна надягати обтягуючі брюки або легінси. Краще, якщо нижня одяг буде за кольором темніше, ніж футболка. У цьому випадку можна підібрати абсолютно будь-яке взуття: туфлі на високих підборах або ж кросівки.

Дуже стильним буде поєднання довгих футболок з джинсами. Крім того, під них можна також одягати шорти і навіть спідниці. До футболок можуть бути підібрані цікаві та стильні прикраси: наприклад, чудово будуть виглядати довгі підвіски і різнокольорові браслети.

В осінній період багатопланові футболки повинні обов'язково бути присутнім в будь-якому образі. Крім практичності і універсальності їх використання внесе різноманітність у вигляд, створивши певний шик.