Помічала ти, що приходячи до когось додому, відразу розумієш, що тут живе радість і щастя, а буває навпаки - переступаєш поріг і відчуваєш, що, незважаючи на дорогі дизайнерські меблі і шикарний ремонт, люди, що живуть тут не надто щасливі, немає відчуття родини і вдома, в такому приміщенні холодно і незатишно? Від чого це відбувається? Що таке невловиме самі вдома наповнює любов'ю і процвітанням, а інші - самотністю і апатією?


Фен-шуй - це відмінне захисний засіб від різного роду невдач, таких як хвороби, неприємності на роботі і в особистому житті, грабежі та нещасні випадки.


Китайці вважають, що удача - це кількісний показник, який можна виміряти і який, до речі, можна регулювати, тобто зменшувати або збільшувати. Ну, так чому б не збільшити свою удачу, переставши спати ногами в двері?

У першу чергу, атмосферу в будинку створюють люди, що живуть там, їхні думки, слова, дитячий сміх, гості, скандали, регулярне прибирання .. Але от якість усього цього можна поліпшити за допомогою чудово стародавньої китайської науки фен-шуй.