Всі ми мріємо про щастя, і щастя наше, особливо жіноче, на 99% залежить від гармоні в особистому житті. Як же зробити мрії реальністю? Виявляється дуже просто. Головне - правильно і точно мріяти!
Втілюємо мрію в реальність/shutterstock

Отже, ти мрієш зустріти чоловіка, з яким будеш щаслива. Прекрасно. Давай розберемося, ти розумієш, що це за чоловік? Які якості характеру важливі для тебе в твоєму майбутньому партнері? Який це людина, з якими цінностями?

Далі, коли ти докладно відповіси на питання про те, якого ти чоловіка хочеш бачити у своєму житті, зрозумій, а чи немає у тебе якихось переконань, які заважають тобі зустріти таку людину?

• Що ти думаєш про себе?

• Чи вважаєш ти себе гідною щастя?

• Чи вважаєш ти себе гідною того, щоб вдало вийти заміж?

• Чи вважаєш ти себе гідною того, щоб такий чоловік закохався в тебе, і ви створили б міцну, щасливу сім'ю?

• Який у тебе образ у підсвідомості взаємин між чоловіком і жінкою?

• Які стосунки ти бачила в дитинстві?

• Чи немає у тебе застарілих образ на чоловіків?

• В твоїй спальні над ліжком висить зображення щасливої пари, де чоловік і жінка обіймаються і сміються, де видно, що вони щасливі?

• А ти сама готова до появи у своєму житті такої людини?

• Яка ти сама жінка?

• Як ти поводишся з чоловіками? Чи вмієш залучити чоловіка або сама, перша, проявляєш ініціативу і таким чином відштовхуєш від себе представників сильної статі?

Ще дуже важливо не просто мріяти раз від разу, а набрати фотографії, на яких зображені щасливі чоловік і жінка, вклеїти їх в окремий зошит і кожен день, зауваж, кожен день, а не раз на тиждень, сідати і починати писати твердження: "Я гідна щастя і любові з прекрасним чоловіком. Я гідна, любити і бути коханою . Свого часу зі мною знайомиться чудова людина, ми дізнаємося, один одного ближче, розуміємо, що у нас спільні цінності, спільний погляд на багато речей, ми прагнемо до одного і того ж.


Ми закохуємося один в одного, ставимося один до одного шанобливо і з ніжністю і через рік ми одружуємося ".

Загалом, фрази підбери під себе, пиши те, що важливо тобі і описовий. Які стосунки ти хочеш бачити зі своїм партнером. Опиши, яка ти, як ти ведеш себе з чоловіком? А як він поводиться з тобою?

А потім, це найголовніше, закривай очі, розслаблюйся і представляй все це так, начебто вже відбувається з тобою в твоєму житті!

Робити це необхідно кожен день, кожен день писати твердження, дивитися на образи, де зображені щасливий чоловік і жінка, можливо навіть, вклеїти туди своє зображення, потім закривати очі і уявляти, як з тобою знайомиться молодий чоловік.

Представляти, як ви гуляєте разом, щось весело обговорюєте і смієтеся, як він запрошує тебе в кіно, або в парк, як дарує тобі квіти, як восени бере твої замерзлі руки , гріє їх своїм диханням і надягає тобі свої величезні рукавички. А потім запрошує до кафе і поїть гарячим шоколадом, щоб ти зігрілася і не застудилася.

Представляти, як розвиваються ваші відносини, з якими людьми ви спілкуєтеся, як знайомить він тебе з батьками , а потім увечері проводжає додому і каже, зовсім так не романтично, не як в американських фільмах, а зовсім ось так буденно про те, що він тебе любить і більше не хоче з тобою розлучатися. І хоче, щоб ви одружилися і жили завжди разом.

проживав цей образ кожен день. Не просто мрій у фоновому режимі, а саме виділяй собі кожен день, краще ввечері, мінімум по 40 хвилин, пиши і візуалізуй те, про що ти мрієш. Так мрії поступово починають перетворюватися в дії, а потім дії починають реалізовуватися в життя.