Давай поговоримо про те, як забезпечити дитині безпеку в будинку.
Будь пильна і з твоїм малюком завжди буде все гаразд

1. Якщо твоя дитина спокійний і веде себе ідеально, не варто занадто розслаблятися. Не втрачай пильності ні на хвилину!

2. Якщо в будинку є домашня тварина, не в якому разі не залишай його з малюком один на один, яким би нешкідливим і маленьким воно тобі не здавалося.

3. Ні в якому разі не підкидай малюка над головою і не тряси його навіть жартома. Навіть, якщо ти впевнена в своїх силах, подумай, як стресово це може бути для немовляти.

4. На дно ванни під час купання завжди стели рушник, щоб малюк не послизнувся або не вислизнула у тебе з рук. Краще, звичайно, використовувати ванночку для купання. Це забезпечить також гігієну маленького чоловічка.

5. Сховай шнури і дроти по квартирі, адже малюк, коли почне повзати, може заплутатися в них. Прибери подалі від дитини будь-які іграшки, побутові предмети та одяг, де є мотузки або гумки.

6.


Ні в якому разі не залишай дитину біля відкритого вікна без твого нагляду. І взагалі не залишай дитину одну на пеленальном столику або поверхні, звідки він може впасти.

7. Під час зміни підгузника, ніколи не повертайся до дитини спиною, навіть на частку секунди. За цей час дитина може встигнути перевернутися і впасти зі столу.

8. Не слід залишати дитину з іншою дитиною молодше шести років. До шести років діти ще не розуміють, що з маленьким немовлям потрібно грати гранично обережно.

9. Якщо за твоїм крихіткою доглядає няня, то обов'язково переконайся, що вона кваліфікована, в цьому випадку ти запобігти будь небезпечну ситуацію.

10. Купи малюкові манеж. Він спеціально сконструйований так, щоб батьки змогли залишити немовляти одного, чи не остерігаючись за його безпеку. У поїздці і в гостях манеж стане не тільки безпечним місцем для ігор, але і спальним місцем немовляти.