У тебе іноді виникає відчуття, що коханий тебе зовсім не розуміє і що саме через це виникає найбільше проблем? А вмієш ти розумієш чоловіка?
/

Чим довше чоловік і жінка живуть разом, тим більше між ними виникає розбіжностей, які часто провокують образливі сварки та галасливі скандали. Здавалося б, за такий час вони могли вивчити один одного, зрозуміти, "притертися", нарешті, змиритися. Однак повне прийняття одне одного - це швидше виняток, ніж правило.

Сварку замовляли?

Іноді він реагує на твої слова з такою агресією, як ніби ти повідомила йому щось жахливе? Саме це іноді примушує жінку ходити навколо чоловіка навшпиньки і стежити за власними словами.

Як правило, коли жінка цілком невинно пропонує коханому зробити що-небудь не так, як йому подобається або як він звик, він сприймає це як критику. Він чує: "Ти поганий. Ти робиш все неправильно".

Чоловіки не люблять помилятися. Їх з дитинства вчать, що їх цінність в тому, що вони роблять і чого досягають. Тому, коли жінка закликає чоловіка зробити щось добре, він реагує агресивно. Вона очікує ввічливої відповіді, а він відчуває, що його критикують за неправильні дії.

Говори про свої почуття

Раз ти вже знаєш про чоловічу схильності болісно сприймати свою неправоту, що не ускладнюй ситуацію сама. Не роби вирок його характером і здібностями - просто скажи, що ти відчуваєш у цей момент.

Але це не означає, що ти повинна ходити навколо нього навшпиньки або подавати критику в підсолодженому вигляді, щоб не зачепити його почуттів . Вибирай розумний стиль спілкування. Звичайно, якщо чоловік тебе образив, не думай про його реакцію, відстоюй себе.

Представники сильної статі люблять відчувати, що їх розуміють. Вони "западають" на похвалу більше, ніж ти можеш собі уявити. Але ніколи не зізнаються в цьому. Оскільки чоловікам з самого дитинства прищеплювали думку, що вони повинні все знати і вміти, схвалення їм потрібно не заради підтримки їх гідності, а заради психологічного комфорту.Коли ти засмучена, чоловік думає, що саме він став причиною твоїх сліз. Навіть якщо твої переживання не мають до нього ніякого відношення, чоловік все одно відчуватиме свою відповідальність за твій біль.

Якщо ти засмучена, скажи свій коханому, чого ти від нього хочеш. Це позбавить вас від багатогодинних сварок, нерозуміння і розчарування. Дай нього зрозуміти, що ти не безпорадна. Поки твій коханий не зрозуміє цього, він буде намагатися допомогти і почне давати поради, замість того, щоб просто проявити ніжність і любов.

Жіночі цінності дуже відрізняються від чоловічих.

Незалежно від успіхів на роботі, ми не будемо відчувати себе добре, якщо у нас не все благополучно в особистому житті. Чоловіки самостверджуються, в першу чергу, через роботу і досягнення, а жінки - через взаємини. Успіх для чоловіка означає все - він гарантує йому фізичне виживання. А жінки бачать мету існування в підтримці добрих відносин з чоловіком, дітьми, батьками.

Але це не означає, що він не цікавиться тобою або не любить тебе. Це навіть не означає, що він більше піклується про свою роботу, ніж про тебе. Просто його статус на роботі має більше значення для його самооцінки, ніж стосунки з тобою.

Справа ще й у тому, що мозок жінки більш гнучкий і універсальний, так як у неї розвинені обидві півкулі, тоді як чоловік думає тільки лівою півкулею. Тому представник сильної статі не може, переступивши поріг квартири, так само легко, як жінка, відразу стати м'яким і емоційним. Краще дати йому час "прийти до тями".

Знайди сприятливий час, щоб обговорити всі проблеми. Саме від тебе залежить, чи зможе улюблений зрозуміти цінність вечора, який він проведе з сином або прогулянки разом з тобою перед вечерею. Розпитай милого про речі, про які не вистачало духу запитати раніше. Ти будеш здивована - чоловіки люблять пояснювати свої почуття до нас. А якщо ти будеш питати правильно, то дізнаєшся всі його секрети, і це зробить тебе більш впевненою.

Журнал "Вона"