Що потрібно знати про пластиковому посуді.
Посуд з пластика/blog.cottagesimple.com

В даний час одноразовий пластиковий посуд увійшла у кожний дім. І ми вже уявити не можемо, як буквально якихось десять років тому тягли на пікнік громіздку посуд, а потім відмивали її будинку.
Але чи так безпечно це винахід цивілізації? МОЗ України стверджує, що матеріали, з яких виготовлені одноразові упаковки і посуд нешкідливі для людини. Однак існує обмовка: за умови дотримання всіх технологічних правил і нюансів під час виробництва одноразового посуду і пакувального матеріалу і при виконанні правил поводження з виробами з полімерного матеріалу. Тобто нешкідливість даного виду продукту залежить від порядності виробника і від нас.
Слід пам'ятати, що одноразовий посуд і упаковка повинні використовуватися тільки один раз. Наприклад, пластикова пляшка з соку або води, повинна відразу відправлятися в сміттєвий контейнер, а не використовуватися для зберігання компоту, молока і так далі.


При тривалому контакті з харчовими продуктами, киснем токсичні речовини з полімерних матеріалів потрапляють в харчовий продукт, і він стає небезпечним для людини.
В даний час науково доведено, що токсичні елементи, які виділяються з полімерних матеріалів одноразового посуду, яка виготовляється при безконтрольному (підпільному) виробництві або неправильному зберіганні при попаданні в організм можуть провокувати виникнення злоякісних новоутворень і володіють тератогенним ефектом.
Багато європейських країн відмовляються від одноразового пластикового посуду на користь забутої скляної. Недарма існує приказка: нове - це добре забуте старе. Фахівці цих країн рекомендують своєму населенню використовувати одноразовий посуд тільки у випадках крайньої необхідності.