Твій коханий лежить на дивані, поки ти готуєш вечерю, прибираєш і миєш посуд? Івона дасть тобі кілька порад, як вплинути на чоловіка і змусити його допомагати по господарству.
Розкажи йому, як тобі з ним пощастило, і він стане допомагати тобі по дому/shutterrstock

Не секрет, що найпростіше управляти закоханим чоловіком. Коли чоловік закоханий, він готовий зробити для своєї жінки все - і цвях вбити, і з собакою погуляти і посуд після вечері вимити. Не дивно, що найбільше допомагають по господарству своїм дружинам молоді чоловіки, для яких сімейне життя і стосунки з дружиною ще не стали рутиною. Тому, якщо хочеш мати вплив на чоловіка, постарайся всіма силами на довше зберегти закоханість чоловіка в тебе (романтика, мереживну білизну, любовні записки).

Спробуй грубу лестощі. Повір, будь-якому чоловікові буде приємно дізнатися, що він найрозумніший і сильний.


А раз він розумний і сильний, то сам Бог велів йому пересунути шафу і допомогти дитині з уроками. Якщо лестощі не діє, спробуй тиснути на совість. Але з цим важелем треба бути обережніше, щоб не передавити і не скотитися в читання нотацій. Чоловіки цього дуже не люблять.

Як не дивно, ще одним способом змусити чоловіка допомагати по дому є .. покупка побутової техніки. Соціологи з'ясували, що чоловіки набагато охочіше беруться за господарські турботи, якщо при цьому мають можливість вивчити і випробувати на практиці функціональність нового пилососа або посудомийної машини. Звичайно, така допомога вийде злегка затягнутою, але ж ми працюємо на якість, а не на швидкість, вірно?

Комбінуючи три наведених вище способу впливу, ти отримаєш в будинку не тільки люблячого чоловіка, а й вірного помічника по господарству.