Ті часи, коли жакети в стилі disco викликали асоціації з учасниками розважальних вечірок, канули в глибині часів. У нинішньому модному сезоні даний предмет гардероба надзвичайно затребуваний: його воліють носити як завзяті стиляги з числа знаменитостей, так і цілком звичайні люди, свято дотримуються модні тенденції.

Крім того, примхливі тенденції моди допускають поєднання жакета "in style disco" з деталями одягу casual-стилю, тобто з джинсами укупі зі звичайною сорочкою або тунікою.

Всі провідні світові одежні бренди не забули можливістю представити в нинішньому сезоні різні варіації жакетів, відповідні даному напрямку і, тим не менш, відображають їх власне бачення цього предмета гардероба.


Знамениті дизайнери віддали перевагу представити на суд публіки дане творіння в сильно скороченому або, навпаки, подовженому варіанті, по виду своєму нагадує більше звичайну футболку, ніж піджак. Також ними пропонуються різні варіації довжини рукава - він може бути як довгим (до ліктя), так і класичної "італійської" довжини (версія три чверті).

У фаворі найрозкішніші кольорові гами - золоті і кольору срібла. Також актуальні і різнокольорові, надто яскраві моделі.

Основна "фішка" - обов'язкова присутність великої кількості блискіток, страз і пайеток.