Виїзна церемонія - це один з найголовніших і емоційних моментів на весіллі. Церемонія підкреслює важливість того, що відбувається, символізує початок торжества, і звичайно ж, є відмінною рисою весілля від будь-якого іншого свята.


dergousova-agency.com

В організації виїзної церемонії, власне, як і весілля в цілому, не існує дрібниць. Кожна, навіть найменша деталь важлива і вимагає ретельного планування. Тому важливо продумати місце, розсадження гостей, оформлення, сценарій проведення і клятви, участь батьків і свідків у церемонії, музику і навіть розміщення молодят біля арки.

Звичайно, кожна наречена хоче, щоб її весілля була особливою і запам'яталася всім гостям, і, повір, це зробити досить просто, якщо підійти до процесу нестандартно і не боятися експериментувати. Ідей для весільної церемонії може бути безліч. І про те, як зробити її по-справжньому особливою сьогодні і піде мова.

Яскраві фарби

Хто сказав, що арка повинна бути витримана в пастельних тонах , а її декором повинні служити тільки живі квіти? Звичайно, саме таку картинку малює нам уяву, спираючись на раніше бачені класичні варіанти, але це абсолютно не означає, що твоя зона церемонії повинна виглядати саме так. По-перше, ти можеш поекспериментувати з формою арки, а по друге з її оформленням. Можливо, тобі по духу доведеться ідея прикрасити її яскравими паперовими квітами, які створять бажану атмосферу веселощів і радості. Важливо, щоб декор даної зони органічно вписувався в загальну картинку весілля, а зробиш ти це за рахунок гармонійного поєднання або контрасту - вирішувати тобі.


dergousova-agency.com

І не арка зовсім

Як вже було згадано раніше, при бажанні, молодята можуть поекспериментувати, замінивши звичну арку, яка виконує функцію вівтаря, іншими формами, які більш доречні на твоєму весіллі, виходячи із загальної концепції.


Це можуть бути красиві квіткові композиції у високих вазах, красиве дерево, гілки якого можна прикрасити елементами декору і навіть прості етажерки, на яких стоятимуть рамочки з фотографіями і милі статуетки. Особливо ефектно виглядає, коли молодята обирають спеціальне місце для зони церемонії, і аркою стає частина природного ландшафту.


dergousova-agency.com

Оригінальність у всьому

Родзиночку можна додати в будь-який процес або дія - навіть у розташування гостей на весільній церемонії. Досить розставити стільці для гостей у формі спіралі, і твоя церемонія вже перетворюється на нестандартне дійство. Безпосередньо розпис буде в самому центрі. І при даній розсадженні всім гостям точно буде добре видно, що відбувається. Повір, такий простий і в той же час оригінальний крок, напевно, викличе загальне захоплення.


dergousova-agency.com

Бездоганна елегантність

Головне у весільній церемонії - це, звичайно ж, сакральність моменту і його духовність, а не зовнішня атрибутика. Але, тим не менш, декор зони церемонії повинен передавати характер того, що відбувається. Якщо ти вирішила, що церемонія буде лірично-романтичної, тоді тут як не можна до речі підійде класичне оформлення. Але при цьому важливо повністю витримати стиль: прикрасити доріжку, яка вестиме до вівтаря, подбати про відповідний освітленні і музичному супроводі.

Звичайно, виїзна церемонія - це не офіційна реєстрація шлюбу, але саме цей момент ви і ваші гості будете з розчуленням і теплотою згадувати ще довгі роки, тому при плануванні варто особливо ретельно продумати кожну деталь . І тоді все пройде бездоганно.

Саша Дергоусова, весільний розпорядник, dergousova-agency.com