Як використовують полуницю в кулінарії?
Свіжа полуниця/jayceooi.com

Як вибрати і мити полуницю, ти вже знаєш. Залежно від подальшого використання ягоди можна розрізати навпіл, на чотири частини і шматочками. Посипати ягоди цукром потрібно незадовго до сервіровки, інакше ягоди втратять багато соку і стануть надто м'якими. Чудово підходить для цього цукрова пудра. Вона розчиняться швидше, ніж звичайний цукор.

Щоб полуницю зберегти свіжою, наприклад, на шведському столі, потрібно подати її в посуді з нержавіючої високоякісної сталі, красиво помістивши її в мисці заповненої кубиками льоду.

Особливо вишуканий смак ця ягода отримує при маринуванні. Добре гармонують з полуницею, наприклад амаретто, апельсиновий і абрикосовий лікери, портвейн, ром і горілка. Для дитячих страв можна взяти ароматні цитрусові соки. Звичайно, ягоди смачні не тільки в сирому вигляді! З полуниці можна зварити джем, подати в теплому вигляді, або приготувати фруктовий соус.

Полуницю можна пюрировать в кухонному комбайні або блендері, так вона може стати хорошою основою для кремів, соусів та коктейлів (полуничне молоко).


Для цього чашу блендера потрібно заповнити тільки на 2/3. Чудово буде, якщо пюре заморозити. Можна використовувати звичайні форми для льоду. Цілі фрукти можна теж з успіхом заморожувати і використовувати взимку.

Ягоди потрібно вимити, обсушити і видалити плодоніжки. Цілими або половинками викласти на плоску поверхню (блюдо або кухонну дошку) і так заморозити, і тільки потім морожені ягоди розкласти по кульочках або у форми для заморозки. За бажанням можна заморожену полуницю присипати цукром, на 400 м ягід взяти 80 р цукру. І добре закрити форми для заморозки.

Інша можливість: вичавити сік. Полуницю подрібнити з цукром і дати настоятися 4-6 годин, потім вистелити сито прокіпяченним кухонним рушником і дати отвісеться над великою ємністю до стікання всього соку. Можна також віджати сік на соковижималці. Щоб сік довше зберігався його можна заморозити або прокип'ятити, розлив в чисті пляшки і відразу засукавши.