Приготування м'ясного пюре для малюка - справа серйозна і відповідальна. Перевіримо себе, чи все ми знаємо про те, як це робиться?
Приготування м'ясного пюре для малюка - справа серйозна і відповідальна

Пюре для малюків готують з нежирних сортів телятини, ягнятини, свинини, м'яса кролика, курки та індички.

Наступне важлива умова - гарантована якість продукту, який повинен пройти відповідний контроль і мати підтверджує це сертифікат. Ось чому не варто купувати м'ясо для дітей з рук або на ринку.

Вибирайте цілісний шматок м'яса, а не нарізаний дрібними шматочками. На вигляд воно має бути соковитим, без завітрених ділянок, і рожевим, а не темно-червоним або білястим на розрізі.

Важливі умови

Перший крок у приготуванні пюре - як слід промийте м'ясо під струменем холодної або теплої води. Видаліть жир, якщо він є, сухожилля і плівки, що покривають м'ясо.

Тепер розріжте м'ясо на шматочки розміром близько 10 см.

Пам'ятайте, що м'ясне пюре, як і інші страви для малюків , не можна зберігати. А значить, на один раз вам знадобиться зовсім невеликий шматок м'яса. Його залишки можна нарізати побільше і покласти в морозилку. Тільки майте на увазі, що м'ясо для дітей можна заморожувати не більш 1-2 разів.

Варити з увагою

Покладіть м'ясо в каструлю з холодною водою ( нагадаємо, вона повинна бути фільтрованої або бутильованої) і дочекайтеся, поки вона закипить.


Через 5 хвилин злийте воду і залийте м'ясо новою, вона повинна його покривати. Варіть м'ясо до готовності на повільному вогні близько 2 годин. Якщо вода википатиме, доливайте її знову. І пам'ятайте, що солити і додавати в м'ясо спеції малюкам не потрібно.

Дрібно порізати ..

Коли м'ясо звариться, наріжте його на дрібні шматочки перед тим, як покласти в блендер

Змішайте все!

Дрібні шматочки вареного м'яса подрібніть в блендері. Щоб пюре набуло однорідну консистенцію, схожу з густою кашею, до нього можна додати кілька ложок суміші або бульйону.

Повторимо?

Щоб приготувати маляті пюре, вам знадобиться:

• скляна або керамічна чашка (200-500 мл);

• скляна або емальована каструля (0,5-1 л);

• пластикова або металева ложка;

• ніж (філейний);

• пластикова дошка (дерев'яну буде складно відмити, через що в ній скупчуються мікроби);

• блендер.

Коли м'ясне пюре буде готове, його можна змішати з овочевим або влити в нього трохи рослинного масла (7-місячним малюкам покладається 5 мл), якщо тільки ви не додавали його до овочів.

Спробувати м'ясне пюре малюкам належить не раніше 7-8 місяців. Починайте з порції в 35 г (це 1/2 чайної ложки), щоб, поступово збільшуючи її розмір, дістатися до 1 року до 60-80 г.