Весна і літо - період цвітіння рослин і, відповідно, загострення алергії.


Відзначимо, що алергії трохи схильний кожен з нас, адже викликати її може все, що нас оточує: пил в будинку, пилок рослин, шерсть тварин, ліки і т.д.
За таких симптомів можна розпізнати алергічну реакцію:
- Чхання, нежить або закладеність носа, біль у горлі, біль у пазухах носа, головний біль, почервоніння очей, водянисті виділення, свербіж - симптоми типовою алергії або сінної лихоманки.
- Задишка, кашель, утруднене дихання, сором у грудях - симптоми астми.
- Екзема або шкірні висипання у немовлят і маленьких дітей.
Однак вихід є! Тим, хто хоче убезпечити себе та близьких від проявів алергії, слід правильно проводити прибирання в будинку, слідуючи таким правилам:
- Встановіть сітки на вікна і, перебуваючи вдома, регулярно їх зволожуйте за допомогою пульверизатора.
- Хоча б раз в 2-3 тижні простіривають штори і тюль.
- Протирайте вологою ганчіркою або шваброю пилові поверхні і стать щотижня. Особливо це стосується тих, у кого маленькі діти.
- Найчастіше влаштовуйте ванни домашнім улюбленцям.
- Регулярно провітрюйте приміщення, а також не забувайте, відповідно до рекомендацій виробника, очищати або замінювати фільтри кондиціонерів.


А також встановіть фільтри на повітроводах.
- Робіть прибирання за допомогою пилососа з водним фільтром, принаймні, двічі на тиждень. Пам'ятайте, пилососити потрібно не тільки килими, але і м'які меблі.
Щоб прибирання була справді ефективною, зверніть увагу на пилососи Samsung з технологією Aqua Cyclone SD9480. Проводити прибирання з таким пилососом дуже легко: в контейнер зі збору пилу потрібно всього лише залити воду і можна приступати до роботи. В цьому контейнері, куди разом з пилом і брудом надходить усмоктуване повітря, система фільтрації AQUA Multi Chamber створює потужний вихор, під час якого сміття осідає у воді, а повітря проганяється далі через додаткове очищення і проходить фінальний етап очищення у фільтрі НЕРА. Саме там осідають найдрібніші частинки пилу і алергени (побутові кліщі, пилок, грибок, цвіль), що вкрай важливо для алергіків і астматиків.
А власникам домашніх тварин буде корисно знати, що в комплекті до Samsung з технологією Aqua Cyclone SD9480 йде спеціальна щітка, відмінно збирає навіть дрібну шерсть. Ну і плюс до всього, пилосос дуже легко чистити: зливаємо брудну воду, промиваємо фільтри, висушуємо і він знову готовий до прибирання.