Для того щоб зберегти якомога більше картоплі потрібно створити правильні умови. Свіжовикопані бульби слід залишити на відкритому повітрі. Через кілька годин можна збирати бульби в коробки або ящики. Потім урожай зберігають у темному і сухому місці пару тижнів, щоб проявилися можливі хвороби, і піддають ретельної сортуванню.

Бульби, призначені для посіву, потрібно зберігати на світлі і перевертати кожні 3-4 дні. Так вони стануть зеленими - нагромадять соланін - рослинний отрута, яка захищає картоплю від шкідників і хвороб.

Температура повітря в підвалі або погребі повинна підбиратися з урахуванням особливостей даного сорту картоплі. Наприклад, 2 градуса - оптимальне середовище для зберігання "Невського", температура 3-5 градусів підходить для "Лорха" і "Сотні". Якщо немає чітко зазначеної температури зберігання, зупиніться на 2- 4 градусах. Насіннєвий ж картопля краще зберігати при 1-3 градусах. Необхідно забезпечити вільний доступ повітря при відносній вологості не менше ніж 85%.

Щоб на стелі не утворювався конденсат, треба встановити в підвалі ящик з негашеним вапном, яка буде вбирати надлишкову вологу. Взимку ж для зниження вологості доцільно всипати дно льоху тонким шаром гальки або щебеню.

Перед тим як помістити урожай на зберігання, слід заздалегідь відремонтувати, почистити і продезинфікувати приміщення для зберігання. Можна застосовувати природні знезаражувальні засоби - дим пижма і полину гіркого, який повинен впливати не менше доби.


Після процедури обов'язково ретельне провітрювання приміщення.

Зазвичай картопляна насип для зберігання не перевищує 1 м. Краще тримати бульби в ящиках і корзинах накритих соломою. Є спосіб додаткового захисту картоплі від вологи - засипати його шаром столового буряка, яка безболісно реагує на надмірну вологість. А листя горобини між шарами картоплі запобіжать загнивання.

До сильних і тривалих морозів можна зберігати бульби і на балконі в ящиках. У підвалах багатоповерхівок занадто тепло для цього, через системи опалення. Якщо морози сильні картоплю слід укрити, щоб не допустити перемерзання, особливо насіннєвої частини врожаю.

Можливо зберігання картоплі в спеціальних ямах двометрової глибини. Не більше 250 кг картоплі обережно завантажують в таку яму, вириту на високому місці. Зверху треба присипати соломою, а потім до країв засипають сухою землею. Під час сильних морозів яма додатково утеплюється торфом, тирсою, землею або листям, шаром в 50 см.

У разі відсутності балкона в міських апартаментах, з'являється необхідність зберігати врожай прямо в квартирі. Слід, зупинить свій вибір на сортах мають тривалий період спокою, і зберігати його біля вікна. До таких сортів відносяться Ласунак, Блакить і Бронницкий. Кватирку обов'язково залишати відчиненими. Для того щоб не дати прорости бульб використовують листя сушеної м'яти. Періодично потрібно перебирати картоплю і видаляти зіпсовані бульби.