Велосипед Black Trail відомий всьому світу завдяки тому, що є самим інноваційним та швидким двоколісним транспортним засобом. Розробку моделі виконували кращі інженери, які раніше займалися гоночними болідами і космічними кораблями, тому велосипед привертає увагу самих ексцентричних художників і фантастів.

Особливості самого стрімкого велосипеда в світі

Подібна конструкція була створена німецькою компанією PG-Bikes. Найшвидший велосипед досягає швидкості в сто кілометрів на годину . Природно, таких показників неможливо домогтися, крутячи педалі. Тому модель оснащена спеціальним мотором потужністю 1,2 кВт. Двигун працює від акумуляторів, яких вистачає на дві з половиною години роботи. Велосипед досить міцний, тому що виготовлений з особливих матеріалів. Каркас виконаний з титану, частина деталей алюмінієва. Вага моделі складає менше двадцяти кілограм. Є фари ближнього світла, датчик швидкості і стоп-сигнали, індикатор рівня зарядки акумуляторів.

Всього випущено 667 моделей цієї моделі велосипеда.


Кожен з них коштує шістдесят тисяч євро.
Забезпечених людей це не зупиняє, багато зірок Голлівуду захотіли отримати цей самий стрімкий велосипед.

Найшвидший велосипед зайняв своє почесне місце в Книзі рекордів Гіннеса. Для моделі не існує єдиної роздрібної ціни. Кожного велосипеда присвоюється індивідуальний номер. Один персоналізований велосипед уже проданий за сто двадцять тисяч євро.

Раніше найбільш стрімким велосипедом була модель від компанії Ultra Motor. Обидва варіанти - A2B Metro і A2B Hybrid є у продажу. Велосипед має кнопку "ракетне прискорення". Модель працює на батареї, яка заряджається від звичайної розетки. Для керування цим транспортним засобом не потрібні права. Електромотор велосипеда A2B Metro можна включати за бажанням. Таким чином, власнику надається вибір: їхати за рахунок обертання педалей або прискорення.