Є один засіб, який може дати тобі можливість виглядати прекрасно без щоденних витрат часу перед дзеркалом, незалежно від твого настрою або самочувстія.

Мова йде про перманентний макіяж або, як його ще називають, татуажі.

На території колишнього Радянського союзу татуаж виділився як самостійний напрям близько п'ятнадцяти років тому, прийшовши до нас з Заходу.

Що стосується техніки виконання, то перманентний макіяж схожий зі звичайною татуюванням, однак при цьому має і ряд суттєвих відмінностей:

  • Фарби (пігмент) вводиться неглибоко під шкіру. Зазвичай це 0.8-1.2 мм, а при виконанні татуювання глибина введення сягає двох міліметрів.
  • В обов'язковому порядку використовуються тільки натуральні барвники. Це робиться для того, щоб вони з часом могли розсмоктатися без сліду, не завдаючи шкоди організму (при татуюванні, навпаки, додаються синтетичні наповнювачі, що допомагають фарбі стати більш стійкою).
  • Кілька різне обладнання. Для татуажу застосовується обладнання з більш м'яким режимом роботи.

Крім цього, не всякий майстер татуювання може добре виконати перманентний макіяж - сама техніка процедури помітно відрізняється, хоча і має видиму подібність.

Якщо говорити про переваги перманентного макіяжу, то тут все досить однозначно: можливість "намалювати" особа без необхідності постійної підводки і додаткового макіяжу. Іноді за допомогою татуажу можна уникнути необхідності втручання пластичної хірургії. Наприклад, перманентний макіяж може бути показаний для маскування вроджених або придбаних дефектів особи ("заяча губа", травми обличчя, наслідки операцій, випадання брів або вій).

Перманентний макіяж має ипротивопоказания:

  • беременность;
  • сахарный діабет;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • вік менше 20 років;
  • алергія на матеріали.

Виділяють два види татуажу: декоративний і Естетственно.


Перш ніж робити декоративний макіяж - подумай про наступне: чи зможеш ти з'являтися з ним у будь-якій ситуації.

Сам процес перманентного макіяжу полягає в тому, що за допомогою спеціальної голки барвник (пігмент) за заздалегідь намальованим контурам вводиться в верхній шар шкіри. Для деякого знеболення процедури на ділянки шкіри, які будуть піддаватися уколів, наноситься спеціальний знеболюючий гель.

Відчуття при татуажі схожі на дряпання шкіри. Тривалість процедури становить, як правило, до двох годин.

Після закінчення процедури косметологом наноситься крем, що володіє бактерицидним впливом, щоб зняти подразнення і запалення шкіри. Крім того, з другого дня необхідно почати користуватися засобами, які прискорюють регенерацію шкірного покриву. Рекомендується також наносити шар гігієнічної помади або сонцезахисного крему.

Поки шкіра остаточно не заживе необхідно виключити вплив прямих сонячних променів, а також не відвідувати баню, сауну і косметичні салони.

Через деякий час на місці татуажу утворюється тоненька скоринка. Ні в якому разі не можна її видаляти самостійно - це може порушити цілісність і рівномірність малюнка, а також пошкодити шар шкіри. Повне загоєння настає протягом двох тижнів. А після трьох тижнів можна здійснити візит до фахівця, щоб підкоригувати контури в разі потреби.

Контур і растушевка тримаються в хорошому стані протягом трьох-чотирьох років. Після цього фарба з часом вицвітає і світлішає, зникаючи назавжди. Якщо все зроблено правильно, то макіяж буде вицвітати і бліднути рівномірно, не залишаючи жодних штрихів і плям. В іншому випадку можна говорити про неякісні матеріалах або недостатньої кваліфікації майстра - уникнути цього можна, звертаючись в хороші салони з бездоганною репутацією.