http://cooking./

Предстоящий 2011 Кота (Кролика) вважається одним з найбільш благополучних, несучих процвітання і мир. Рік Кота несе в собі якості цього домашньої тварини, який уособлює затишок.

Він гостинний, тому частіше запрошуйте до себе друзів і самі ходите до них. Вже з перших місяців року ми відчуємо дух змін.

Ми будемо намагатися реалізувати свої честолюбні наміри. Рік буде сприятливий для тих, хто невпинно рухається до своїх цілей. У цей рік починається нова епоха перетворень, які торкнуться всього нашого суспільства, науки, нових технологій.

Жіноче населення завжди в першу чергу замислюється, в чому зустрічати Новий рік? Друге, про що ми задумаємося, що приготувати до святкового столу, новорічного столу, як прикрасити новорічний стіл?

Як прикрасити святкові страви, новорічні страви?

Зустрічати Новий рік - рік Кота потрібно в відповідному вбранні. Новорічний ансамбль повинен бути продуманий до дрібниць. Вибирайте легкі, що не утрудняють рухів сукні.

При прикрасі будинку до Нового року на стіну можете повісити картину, фотографію кота. Прикрасьте святковий стіл, покритий святковою скатертиною. Зелені гілочки, шишки і декорований свічками квітковий горщик перетворять звичайну річ в вишукана прикраса.

Яскраві відтінки створять відчуття свята.


Прекрасний аромат струмуватиме по дому, якщо у вазу поставити гілочки ялини, гілочки з плодами шипшини і палички кориці.

Смерекові шишки і гілочки, новорічні прикраси повністю перетворять святковий стіл і ваше житло.

У центрі новорічного столу можна розмістити пишний букет з троянд, ягід горобини, гілочок фікуса, туї. Прозорі вази наповніть різнокольоровими кульками, розставте сяючі свічки.

Продумайте все дрібниці, подбайте про сервіровці святкового столу. Сервіровка і прикраса столу мають бути бездоганні. Щоб зустріч Нового року надовго заповнилася гостям, напишіть кожному жартівливе послання.

До святкового столу кожна господиня ретельно і заздалегідь готується. Не забудьте за декілька днів до Нового року спечіть святкове печиво, використовуючи різні рецепти з нашої кулінарної книги.

Святкова випічка наповнить будинок солодким ароматом ванілі та кориці. Це печиво буде яскравим прикраса святкового столу. Якщо ви покладете печиво в красиві коробочки - це буде прекрасний подарунок для ваших малюків.