Що таке апаратний манікюр, і чому він такий популярний? Перш за все, при використанні апарату кутикула не обрезается, а звільняється від відмерлих тканин, при цьому не маючи ніяких пошкоджень. У Європі поширений необрізний манікюр, і апаратний метод є його різновидом. Апаратний манікюр визнаний ефективним способом догляду за пальцями, який дбайливо доглядає за вашими нігтями і забезпечує їм відмінний здоровий вигляд.

Як виконується апаратний манікюр

Процедура робиться, тільки коли шкіра абсолютно суха. Апаратний манікюр особливо рекомендований тим, хто постійно відчуває певні труднощі з нігтями. Багато хто скаржиться на слабкі, шаруються нігті, що мають пошкодження, а також їх нерівну або ребристу поверхню. Показанням до процедури є швидко зростаюча кутикула і суха шкіра. У зв'язку з цим багато майстрів не сприймають можливості апаратного манікюру як окреме і незалежне дію. Вони використовують його як додаткову функцію, особливо ефективну, коли потрібна корекція форми або поверхні нігтя.

Спеціальний апарат, використовуваний фахівцями, має обертаються з великою швидкістю насадки. Їхнє призначення - шліфування поверхні нігтя, яка необхідна при проведенні апаратного манікюру. Якщо говорити про зовнішній вигляд цього пристрою, то багато хто відзначає, що мається схожість з бормашиною. Апарат укомплектований насадками різної форми, які призначені для певної дії.

Вони є головними деталями в апаратній манікюрі.


Одна з відмінностей апаратного манікюру від класичного в тому, що в останньому випадку майстер працює ножицями. І якщо ножиці періодично можуть наносити мікротравми і подряпини, то у випадку з використанням апарату подібне виключено. Таким чином, процедура абсолютно безпечна, оскільки будь-яка дія виконується в щадному режимі.

Особливості апаратного манікюру

Щоб майстер міг досконало володіти технікою апаратного манікюру, потрібна спеціальна підготовка, і звичайно певні навички та досвід. Якщо за роботу візьметься людина, знайома з апаратним манікюром лише теоретично, то він не зможе правильно діяти спеціальними насадками, і замість очікуваної краси пацієнт отримає травми. Тому, важливо звертатися до фахівця з досвідом, а не до новачка, який буде вдосконалювати свою майстерність, проводячи експерименти з вашими нігтями.

Як часто рекомендується робити апаратний манікюр?

Щоб забезпечити красу і доглянутість рук, фахівці рекомендують звертатися до майстра один раз протягом двох тижнів. Воліючи апаратний манікюр, ви робите правильний вибір. Така процедура гарантує професійно оброблений кутикулу, ідеальні бічні валики і подушечки пальців. Можливості апаратного манікюру дозволяють максимально акуратно видалити надмірну товщину або довжину нігтів, притому у вас гарантовано не буде задирок.