Що значть стильно одягатися? Стильно - значить, модно, гармонійно і комфортно. Хтось любить найбільше нев'янучу класику, одноколірні костюми та сукні, інші ні за що не проміняють свої зручні толстовки і джинси на строгий діловий костюм. Як кажуть, на смак і колір .. Проте, у кожного знайдеться хоч один комплект в спортивному стилі.

На сьогоднішній день кращим одягом для подорожі або просто прогулянки є джинси. А чи знаєте ви, що більше 95% брюк продають вивареними, а взаємодія хімічних речовин обов'язково дасть усадку. Під час прання будь-які джинси сідають, а ось влізти в них після гарячої сушки в пральній машині особливо важко.

Завжди в ходу буде гасло "частіше переш - краще виглядаєш". Оскільки після прання джинси приймають форму вашого тіла, ви будите завжди виглядати бездоганно. Щоб не розношувати джинси після кожного прання, просто вивісите їх на мотузку, і за допомогою пальців створіть необхідну форму.

При пранні краще дотримуватися декількох простих правил, за рахунок чого ваші джинси завжди збережуть і фактуру, і колір:

  • обов'язково застібайте блискавку, це дозволить довго зберігати її в діючому стані;
  • прати джинсові вироби потрібно, вивернувши навиворіт, причому в теплій воді, НЕ підкладати інших речей і бажано руками;
  • слід уважно підійти до вибору порошку, він не повинен містити відбілювача;
  • при пранні джинсів вручну.


    Розводити порошок слід у воді, а лише потім туди занурювати джинси;

  • сушити потрібно, не викручуючи, а просто повісивши і давши воді зійти.

Існує кілька видів забарвлення джинсових виробів. Найбільш популярним вважають подвійне фарбування тканини, так званий "overdye", що надає джинсам насичений колір і може призводити до фарбування нижньої білизни і тіла. Однак після першого прання і полоскання зайва фарба вийде з тканини. Фірма-виробник повинна вказати на бирці спосіб забарвлення джинсових виробів.

Гладити джинси зовсім не обов'язково, але якщо джинсова тканина дуже тонка, то помятости після прання не уникнути. Виглажівая джинси, ніколи не робіть стрілку, після прасування вона вицвіте і буде дуже добре видно, а це вкаже на вашу несмак. При цьому, нормально виглядають складки під коліном і в паху, адже така специфіка джинсової тканини.

Джинси бувають різних фасонів і форм. Так що, вибираючи їх, враховуйте особливості своєї фігури. І пам'ятайте, якщо джинси починають просвічуватися, прийшла пора купувати нові!